Sorum var Tansiyon ve karın sertliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan Tansiyon ve karın sertliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 496 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tansiyon ve karın sertliği
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Canım bir doktora git bence acil de olur karın sertleşmesi normal de değil bu haftalarda da diye biliyorum benim 28. Haftda bile karnım sert diye doktorlar hastanede doğum bölümünde yatırmıştı. Dikkatli ol inşallah sıkıntılı bir durum değildir.
Hastanedeyim yatış verdi doktorum tansiyonumu kontrol altına aldılar ilaçlı serum verdiler kasılmalarım durdu. Doktorum aradı bebek iyiymiş ama gebelik zehirlenmesi mi değil mi kan sonuçlarımı bekliyorlardı saat 9da gelecek onu bekliyorum. Ara ara tansiyonumu ölçüyorlar..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim vaktiyle sağ salim kucağına almayi nasip etsin 🤲
Bütün iyi dualarınız için teşekkür ederim. İnternette hiç iyi şeyler yazmamışlar çok korkuyorum bakalım doktor ne diyecek

Ağlama canım benim ilaçla kontrol altına alırlar. Moralini yüksek tut Allah'ın izniyle hicbirşey olmayacak 🤲❤️
Çok teşekkür ederim dualarınız için. Hepimizi ve yavrularımızı korusun rabbimiz

Ağlama canım benim ilaçla kontrol altına alırlar. Moralini yüksek tut Allah'ın izniyle hicbirşey olmayacak 🤲❤️
Çok geçmiş olsun canım

Fatma1789

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 26. Haftaya girdik ama dün geceden beri karnım çok fena sertleşiyor ağrı da var ayağa kalkarken de çok ağrım oluyor. Aynı zamanda son bi kaç haftadır tansiyonum yükseliyor gibi geliodu şimdi ölçtüm 151 e 91 çıktı limonlu su içtim düşmeye başladı
Karnım içinde magnezyum aldım eczaneden kontrolum pazartesi günü. Buna benzer durum yaşayanlar oldu mu
Magvital kullanıyorum ben ilk gebeligimde hafif preklamsi olduğu icin ikinci 32 haftadayim sukur tansiyonum yükselmiyor kan sulandirici kullanıyorum ayrıca bobrekte protein kaçağı var benim sende dikkat et bobregine baktir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hastanedeyim yatış verdi doktorum tansiyonumu kontrol altına aldılar ilaçlı serum verdiler kasılmalarım durdu. Doktorum aradı bebek iyiymiş ama gebelik zehirlenmesi mi değil mi kan sonuçlarımı bekliyorlardı saat 9da gelecek onu bekliyorum. Ara ara tansiyonumu ölçüyorlar..

Bütün iyi dualarınız için teşekkür ederim. İnternette hiç iyi şeyler yazmamışlar çok korkuyorum bakalım doktor ne diyecek

İnşallah gebelik zehirlenmesi değildir canım benim dualarım seninle yine haberdar et bizi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 26. Haftaya girdik ama dün geceden beri karnım çok fena sertleşiyor ağrı da var ayağa kalkarken de çok ağrım oluyor. Aynı zamanda son bi kaç haftadır tansiyonum yükseliyor gibi geliodu şimdi ölçtüm 151 e 91 çıktı limonlu su içtim düşmeye başladı
Karnım içinde magnezyum aldım eczaneden kontrolum pazartesi günü. Buna benzer durum yaşayanlar oldu mu
Mutlaka doktora görün kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.