Tatlı canı çekenler bebeginizin cinsiyeti ne oldu?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mira nehir tarafından oluşturulan Tatlı canı çekenler bebeginizin cinsiyeti ne oldu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,111 kez görüntülenmiş, 86 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tatlı canı çekenler bebeginizin cinsiyeti ne oldu?
Konbuyu başlatan Mira nehir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya izm

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sürekli tatli canı çekenler bebeginizin cinsiyeti ne oldu merak ettim :) surekli tatli çikolata istiyor canım..
Ben hep ekşi aşerdim hatta tursu sularini dolaba koyup canim cektikce kafaya dikiyordum limon yerdim sonuç erkek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sürekli tatli canı çekenler bebeginizin cinsiyeti ne oldu merak ettim :) surekli tatli çikolata istiyor canım..
Ben cinsiyetin tatlı yada ekşiyle alâkalı olduğunu düşünmüyorum hepsi batıl inanç

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Valla oğlum da tatlı tuzlu karışık yerdim, şimdi kızım olacak yine tatlı tuzlu karışık peyniri reçelle karıştırıp yemeye bayılıyorum 😅😅

Filizzz

Kayıtlı Üye
rank
22 haftalık hamileyim ve gebeligimin başından beri canım tek tatlı çekti tatlı yedim tuzlu ağzıma suremedim midem kabul etmedi aklımdan ve yüreğimden de erkek geçiyordu sonunda erkek çocuğunuz olacak dediler Rabbimde sana en hayırlısını nasip eylesin inşaallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar