Tatlı telaş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Yazgülü(semra) tarafından oluşturulan Tatlı telaş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,492 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Tatlı telaş
Konbuyu başlatan Yazgülü(semra)
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Maşaallah canım çok güzel ve özenli görünüyor sağlıkla kavuşursun inşaallah doğdu haberlerinide alırız🥰💖
Amin inşallah sağol canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tek sorunumuz sarılık canm onu da hayirlisyla atlattık mi sorun yok cnm 🙏
Sana yazdım mi bilmiyorum sarılık için bu yorumu çok yaptım kesinlikle uugula iki üç güne geçer kuru dut varya canim onu al bir tutam suda hasla suyuyla beraber ye suyundan bebeğe de bir çay kaşığı verebilirsin günde iki defa sabahh akşam tekrarla bak nasıl duzeliyo

Tek sorunumuz sarılık canm onu da hayirlisyla atlattık mi sorun yok cnm 🙏
Sana yazdım mi bilmiyorum sarılık için bu yorumu çok yaptım kesinlikle uugula iki üç güne geçer kuru dut varya canim onu al bir tutam suda hasla suyuyla beraber ye suyundan bebeğe de bir çay kaşığı verebilirsin günde iki defa sabahh akşam tekrarla bak nasıl duzeliyo

MaşaAllah canım çok güzel hazırlamışsın.😘Rabbim ogünleri görmeyi ve sağlıkla kucağına almanı nasip etsin gülüm🤗
Amin canimmm hepimize o günleri sağlıkla görmeyi nasip etsin

Son düzenleme:

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sonumda çantamı hazırladım Allahım herkesin gönlüne göre versin sağlıkla bebeklerimizle kurtulmayı nasip etsin inşallah 33+5 haftaligiz küçük çıtçıtlı poşetler aldım göğüs pedi minnak çoraplarını ağız mendilleri mi eldivenleri Orkid bunları ayrı ayrı paketledim valizde bulması kolay olsun diye çokta güzel oldu belki bir fikir olur diye yazdım öpüldünüz anisler
Hayırlı uğurlu olsun ❤️🙏

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sonumda çantamı hazırladım Allahım herkesin gönlüne göre versin sağlıkla bebeklerimizle kurtulmayı nasip etsin inşallah 33+5 haftaligiz küçük çıtçıtlı poşetler aldım göğüs pedi minnak çoraplarını ağız mendilleri mi eldivenleri Orkid bunları ayrı ayrı paketledim valizde bulması kolay olsun diye çokta güzel oldu belki bir fikir olur diye yazdım öpüldünüz anisler
Güle güle kullanın kuzum çok güzel görünüyor maşallah ama ben sırt çantası tek koydum aceba benimki kğçükmü kaldı 😂😂😂

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Güle güle kullanın kuzum çok güzel görünüyor maşallah ama ben sırt çantası tek koydum aceba benimki kğçükmü kaldı 😂😂😂
Valla canım sırt çantası vardı olmadı sığmadı 😀 kışlık sabahlık koydum tek başına valizi doldurdu çok birşeyde koymadım kendime üç tskim biri doğum sonrası biri resim çekmek için biride çıkarken terlik givir zıvır bebeğe de üç kat hazırladım bir ince bir kalin battaniye muslin oda öyle doldu🤭 sağlıkla kurtulalim hepimiz bebeklerimiz kucağımızda evlerimize dönelim inşallahh

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım sırt çantası vardı olmadı sığmadı 😀 kışlık sabahlık koydum tek başına valizi doldurdu çok birşeyde koymadım kendime üç tskim biri doğum sonrası biri resim çekmek için biride çıkarken terlik givir zıvır bebeğe de üç kat hazırladım bir ince bir kalin battaniye muslin oda öyle doldu🤭 sağlıkla kurtulalim hepimiz bebeklerimiz kucağımızda evlerimize dönelim inşallahh
İnşAllah canım benim

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Poşetler iyi fikirmiş kesinlikle bende alıcam 🥰

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı uğurlu olsun ❤️🙏
Sağol canım insallhh❤️😘
Poşetler iyi fikirmiş kesinlikle bende alıcam 🥰
Valla bencede al canim sonuçta orda yanımızda kim gidecekse alt üst edip ariyacagina paket paket hazır ay birde şirin olduki o minnak coraplar eldivenler ağızmendilleri ayrı ayrı kendime de iç camasirlarini atlet sütyen kilot bez şeklinde üç paket yaptım yeter kullanılmayan da eve temiz gelir

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım insallhh❤️😘

Valla bencede al canim sonuçta orda yanımızda kim gidecekse alt üst edip ariyacagina paket paket hazır ay birde şirin olduki o minnak coraplar eldivenler ağızmendilleri ayrı ayrı kendime de iç camasirlarini atlet sütyen kilot bez şeklinde üç paket yaptım yeter kullanılmayan da eve temiz gelir
Çok özenli cnm , çok beyendim Allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin ..❤

Yasemin 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım insallhh❤️😘

Canım Normal doğum içinmi sezaryen içinmi hazırladıkların

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Çok özenli cnm , çok beyendim Allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin ..❤
Amin canim hepimize🙏🙏😘

Ne yazikki belli değil kordon iki tür boynunda bebeğimde normalde bir aydır doğum pozisyonundaydi bugün gittim tam tersi değiştirmiş pozisyonu onun için belli değil bakalım kismette ne var

Ne yazikki belli değil kordon iki tür boynunda bebeğimde normalde bir aydır doğum pozisyonundaydi bugün gittim tam tersi değiştirmiş pozisyonu onun için belli değil bakalım kismette ne var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar