Tatlı yiyememe

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Aselaras tarafından oluşturulan Tatlı yiyememe başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,019 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Tatlı yiyememe
Konbuyu başlatan Aselaras
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Acemi anne

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar 21.haftama girdim hamile kaldığım andan itibaren tatlı ve çerez yiyemiyorum nefsim cekiyo ama yiyince midem bulanıyo çıkarıyorum malum bayram da geldi ben tatlıya bakıyorum tatlı bana artık korkmaya başladım doğumdan sonra geçer umarım 🙏 Aynı durumda olan var mı
Bende yiyemiyom 🤦‍♀️ bırak tatlı yemeyi meyvelerin olmuşumunu bile yiyemiyorum şekerli geliyor midem midem bulanıyor doğumdan sonra genelde geçiyormuş yaşayıp göreceğiz 22 haftaya girdim hala aynı 🙃

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bende yiyemiyom 🤦‍♀️ bırak tatlı yemeyi meyvelerin olmuşumunu bile yiyemiyorum şekerli geliyor midem midem bulanıyor doğumdan sonra genelde geçiyormuş yaşayıp göreceğiz 22 haftaya girdim hala aynı 🙃
Ben az da olsa meyve tüketiyorum ama tatlı ile aram hiç yok şeker çikolata kek sütlü tatlı şerbetli tatlı tuzlu çerez

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Çok hamile gördüm ama kendim gibi tuhaf olan rast gelmedi 😂
Allah iyiliğini versin gece gece güldürdün valla Allah ta seni güldürsün 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben az da olsa meyve tüketiyorum ama tatlı ile aram hiç yok şeker çikolata kek sütlü tatlı şerbetli tatlı tuzlu çerez
Meyve de şekerli zaten tatlı yememen bi yandan iyi aslında canım şeker vs riskin olmaz en azından yararlı şeyler değil sonuçta. Keşke bende öyle olsam sürekli tatlı çikolata tarzı bişeyler istiyor canım ama benim şekerim de çok düşüyor sınırda çıkıyor hep belki ondan bilmiyorum da bu gebeliğimde aşırı tatlı yiyorum

Acemi anne

Kayıtlı Üye
rank
Geçer Allahı izniyle süt içebiliyorsan pastörize süt iç bebiş kalsiyum senden alıyor dişlerde sıkıntı olmasın aklıma gelmişken söyliyim yüce da bin herkese bu duyguyu tattırsın hayırlı evlatlar nasip etsin ağrısı sızısı bile güzel değer

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Geçer Allahı izniyle süt içebiliyorsan pastörize süt iç bebiş kalsiyum senden alıyor dişlerde sıkıntı olmasın aklıma gelmişken söyliyim yüce da bin herkese bu duyguyu tattırsın hayırlı evlatlar nasip etsin ağrısı sızısı bile güzel değer
Ah ah en büyük derdim o ya damaklarım hep patlamış süt yoğurtla aram iyi şükür ama dişlerim hamilelikte bitti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin 🙏 Rabbim sağlıkla kavuşmayı nasip etsin cümlemize anne olmak isteyen herkese de bu duyguyu nasip etsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar