Tecrübeli anneler bakabilir misiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep'in annesii tarafından oluşturulan Tecrübeli anneler bakabilir misiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 667 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tecrübeli anneler bakabilir misiniz
Konbuyu başlatan Zeynep'in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Canım bence normal bizde köye geldik.Bizimki de bı buçuk yaşında canım kedi köpeği uzaktan çok sever pisi miyav diye çağırır sever ama kedi 🐈 yakınına geldimi çığlık atıp yanıma gelir🥰
Ya bazı çocukları görüyorum gidiyor kediyi köpeği kucaklıyor benimki uzaktan seviyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım çocuklar şuan tanıma öğrenme zamanları hepsinde olabiliyor üzülme yani bilmiyorum benim oğlum öyle ve pek gezmye sevmediği için bir yere gittik mi ağlar oynamaz öylece oturur inatta birazcık
Biz hep geziyoruz ama dedigm gibi kimse yok eşim de boşuna evham yapıyorsun diyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba öncelikle benim sorum uzun kusura bakmayın kızım 1.5 yaşında evde pencereden dışarıya bakarken anne hav hav anne pisi der kedi köpek görünce biz köyde oturuyoruz koyun görünce mee der ama kedi köpek olsun koyun olsun yanına gidince korkuyor bugün tramvaya bindik yabancı insanlar var diye korktu başladı ağlamaya parka gittik yaşıtı cocuklar yanına geldi oynamak için kızım benim arkama saklandı yada kucağıma geldi oynamak istemedi bu norrmal mi acaba
Sana bir şey söyleyeyim mi kuzum 22 yaşındayım hayvanları öok severim helede köpek ams hiç bir cesaret beni köpekle yan ysna getiremez bir o kadar da korkarım aynı şekilfe koyun ve inekten de korkarım 😂😂. Bu arada belki kalabağı sevmiyor olabilit yada aniden kalabalık ortama girdi ide korkmuş olabilir💞 prensesi öp yerime annesi

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Sana bir şey söyleyeyim mi kuzum 22 yaşındayım hayvanları öok severim helede köpek ams hiç bir cesaret beni köpekle yan ysna getiremez bir o kadar da korkarım aynı şekilfe koyun ve inekten de korkarım 😂😂. Bu arada belki kalabağı sevmiyor olabilit yada aniden kalabalık ortama girdi ide korkmuş olabilir💞 prensesi öp yerime annesi
Dediğin şeylerden bende korkarım 😂 yaşıtlarınla oynamaması dikkatimi çekti öperim tabi teşekkür ederim 💕

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Merhaba öncelikle benim sorum uzun kusura bakmayın kızım 1.5 yaşında evde pencereden dışarıya bakarken anne hav hav anne pisi der kedi köpek görünce biz köyde oturuyoruz koyun görünce mee der ama kedi köpek olsun koyun olsun yanına gidince korkuyor bugün tramvaya bindik yabancı insanlar var diye korktu başladı ağlamaya parka gittik yaşıtı cocuklar yanına geldi oynamak için kızım benim arkama saklandı yada kucağıma geldi oynamak istemedi bu norrmal mi acaba
benim kiz 9 aylik oda boyle ama senjn kiz 1.5 yasinda masallah belke cok fazla insna icine cikmiyor ondandir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
benim kiz 9 aylik oda boyle ama senjn kiz 1.5 yasinda masallah belke cok fazla insna icine cikmiyor ondandir
Teşekkür ederim olabilir

Oda zamanla olacal bir sosyal aktibite olacak canım emin ol çevresinde hiç onun yaşındaki bebek var mı
Yok maalesef bi komşumuz var oda 4 yaşında

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Teşekkür ederim olabilir

Yok maalesef bi komşumuz var oda 4 yaşında
Ondan öyle yapar canım yaşıtı ile fazla oynamadığı ve bir araya gelmedipi için garipsemiş olabilir

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımda tam tersi yabancı meraklısı gel diyene gidiyor 4 yaşına geldi hala aynı. Senin kızın gibi olmasını isterdim en azından yabancı ayrımı yapıyor. Çocuklarla olan iletişimi düzelir kaynasması daha erken 2 yaşından sonra artık oyun arkadaşı ister. O şimdi ana kuzusu sut kuzusu. Normal canım inan benim çektiğim daha zor çünkü kimseye emanet edemiyorum bir anda ortadan kayboluyor

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ya bazı çocukları görüyorum gidiyor kediyi köpeği kucaklıyor benimki uzaktan seviyor

Biz hep geziyoruz ama dedigm gibi kimse yok eşim de boşuna evham yapıyorsun diyor
Belki de canımsın çocuk işte

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Ondan öyle yapar canım yaşıtı ile fazla oynamadığı ve bir araya gelmedipi için garipsemiş olabilir
Teşekkür ederim 💕

Benim kızımda tam tersi yabancı meraklısı gel diyene gidiyor 4 yaşına geldi hala aynı. Senin kızın gibi olmasını isterdim en azından yabancı ayrımı yapıyor. Çocuklarla olan iletişimi düzelir kaynasması daha erken 2 yaşından sonra artık oyun arkadaşı ister. O şimdi ana kuzusu sut kuzusu. Normal canım inan benim çektiğim daha zor çünkü kimseye emanet edemiyorum bir anda ortadan kayboluyor
Teşekkür ederim umarım düzelir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar