Tecrübeli anneler bi bakın hele❤️❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Tecrübeli anneler bi bakın hele❤️❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,289 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tecrübeli anneler bi bakın hele❤️❤️
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Ensarin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Annnişler kızımın göbegi düşmedi antibiyotik kullandım bitti bana diyorlar kahve koy içine etrafına yapan varmı
Yok gülüm kahve dökme benim kızıma kaynanam döktü kızım 9 yaşında göbeği siyah oldu ve o siyahlik geçmiyor kızım her gun göbeğine bakıp mizmizlaniyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Annnişler kızımın göbegi düşmedi antibiyotik kullandım bitti bana diyorlar kahve koy içine etrafına yapan varmı
Gecen gorumcemin bebeğini doktora götürdük göbeği düşmemişti doktor bezini sıkı bağla dedi

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Burada bilgisini ve tecrubesini ettigime gore bebeklerin poposuna dokulen pudralari kullaniyorum..3 cocugumdada 2.gun gobekleri dustu.. allah nasip ederse 4.sunu kucagima alirsam ondada istisnasiz bu sekilde yapicam.. ve gobek dustukten sonra bile orasi iyice kapanana kadar her altini degistirdigimde biraz o pudradan dokuyordum o kadar hizli iyilesiyorki bu konuda hic sıkınti cekmedim.. ama iltihap varsa iltihap tehlikelidir doktora danismadan hicbirsey yapmamalisin..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar