Tecrübeli anneler bi bakın hele❤️❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Tecrübeli anneler bi bakın hele❤️❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,315 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tecrübeli anneler bi bakın hele❤️❤️
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Esra Çınarrrr

Kayıtlı Üye
rank
Eczanede göbek bağı bakım setleri var onlarla kolay düştüğünü duymuştum acayip şeyler denemeyin lütfen kayınvalidem de benim bebeğime zeytin yağı sürmüştü enfeksiyon kaptı göbek bağından 5 gün haftanede yattık lütfen daha çok küçükler

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kanlı iltihap akıyot mu ara ara canım yada lekelenme gibi sürtünüyor mu bezine
Yok kuzum koku yok dibi akıtıyordu yeşil ama antibiyotik kullandım merhem dibi kurumuş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Boşver kuzum dokme bence de saglk ocagina götur olmazsa
Sen ne zaman gideceksiniz

Boşver kuzum dokme bence de saglk ocagina götur olmazsa

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Bugün 8 gün oldu Nurum
Canım daha cok küçük yaa düşer pudra zeytinyagı kahve vs neymiş ya yaoma öle seyler enfeksiyon kapabilir. Benm ki 4 aylık oldu 3 günde göbeği düştü ama batikonla temizlemeye ragmen kanadı iltihap kaptı. Dr a götürdüm k vitamin iğnesi yaptılar. 3 gün sonra ne enfeksiyon kaldı ne de kanama. Ama kanıyorsa ufak da olsa kanama zamanı bakmaları lazım bazı ailelerde kanama bozukkugu oluyor kimse bilmiyor test yapacaklar dr götür

Yok kuzum koku yok dibi akıtıyordu yeşil ama antibiyotik kullandım merhem dibi kurumuş

E kurumussa sorun ne ki 🤷‍♀️

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Canım daha cok küçük yaa düşer pudra zeytinyagı kahve vs neymiş ya yaoma öle seyler enfeksiyon kapabilir. Benm ki 4 aylık oldu 3 günde göbeği düştü ama batikonla temizlemeye ragmen kanadı iltihap kaptı. Dr a götürdüm k vitamin iğnesi yaptılar. 3 gün sonra ne enfeksiyon kaldı ne de kanama. Ama kanıyorsa ufak da olsa kanama zamanı bakmaları lazım bazı ailelerde kanama bozukkugu oluyor kimse bilmiyor test yapacaklar dr götür
Ben bu pudrayi burdaki hastanedeki ebelerden ogrendim.. burada yaygin bir uygulama.. daha bebek dogdugunda buradaki ebeler pudralayip gazli bez sariyorlar.. her altini degistirdiginde yeniliyorsun ve 3 cocugum oldu emin ol 2. Gun dustu ve hicbir enfeksiyon sorunu yasamadim..4.sunu almak nasip olursa istisnasiz pudra kullanicam.. burda hurafelerden bahsetmiyorum.. avrupa tibbi uygulamadan bahsediyorum..

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank

E kurumussa sorun ne ki 🤷‍♀️
Düşmüyor

Ben bu pudrayi burdaki hastanedeki ebelerden ogrendim.. burada yaygin bir uygulama.. daha bebek dogdugunda buradaki ebeler pudralayip gazli bez sariyorlar.. her altini degistirdiginde yeniliyorsun ve 3 cocugum oldu emin ol 2. Gun dustu ve hicbir enfeksiyon sorunu yasamadim..4.sunu almak nasip olursa istisnasiz pudra kullanicam.. burda hurafelerden bahsetmiyorum.. avrupa tibbi uygulamadan bahsediyorum..
Tmm kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.