Sorum var Tecrubeli anneler ( konu Beşik)

• Konbuyu başlatan Elifdgn
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifdgn tarafından oluşturulan Tecrubeli anneler ( konu Beşik) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 471 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tecrubeli anneler ( konu Beşik)
Konbuyu başlatan Elifdgn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Tecrübeli annelerimiz özellikle size sormak istedim bu standart bebek odasi takımlarının icindeki besikler ne kadar süre kullanılabiliyor, kimisi iyi diyor kimisi olumsuz konuşuyor kararsiz kaldım.
Ben takım halinde büyüyen beşik aldım kızım alışsaydi anlayacam iyi mi kötü mü

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Tecrübeli annelerimiz özellikle size sormak istedim bu standart bebek odasi takımlarının icindeki besikler ne kadar süre kullanılabiliyor, kimisi iyi diyor kimisi olumsuz konuşuyor kararsiz kaldım.
Kuzum ben takım halinde almışdım 4yaşı var yatıyor halen cevrelerini açarak büyütdük cok rahat uyuyor tek kişilik yaptık

Rızganarafınannesi

Kayıtlı Üye
rank
Biz hiç kullanamadık oglum 8 aylikken odasinda yatirmaya karar verdim alışsın diyede 3 ay yaninda uyudum benimki asla bir beşikte uyuyamıyo. Sürekli hareket halinde ve ona yetmiyo.yere seriyorum sabaha kadar bütün odayı döşeği gezerek uyuyo.alıştirmak iistemezdim ama mecbur kaldım😿

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
beşik özelliklerinden ozelligine fark ediyo kimisi 3 sene kimisi 10 sene kullaniliyo benim görumcem almişti bebegine simdi cocugu 8 yaşinda kenarini acip normal buyuk yatak olmuş 4 yaşina kadar kenari takiliydi sonra kenarini cikarti 8 yildir kullaniyo cokta memnun benim yerim olsaydi öyle bisey istiyodum olmak ama yerim olmadigi icin alamadim ben anne yani beşik aldim ben

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar