Tecrübeli anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde 3 çocuk annesi tarafından oluşturulan Tecrübeli anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,101 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Tecrübeli anneler
Konbuyu başlatan 3 çocuk annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 çocuk annesi

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar iki tane çocuğum var bir çoğunuz biliyorsunuz😇oğlum hastaydı boğazında iltihap oluşmuş ilaç verdiler hayatımda ilk kez antibiyotik hazırlayıp kendi ellerimle icirdim oğluma dün oğlum yine aynı oldu ateşler içinde sabaha kadar sayikladi kızımda hasta olmuş ama ben farkedemedim sabah acıktım ben açıktan öleceğim falan diyordu kalktım hemen banyoya gittim geldi oturdu yere kustu sapsarı hemen çorba isittim geceden yapmıştım içmediler oğlum iki kaşık içti bunada şükür dedim kahve ile limon karışımini bir çok annemiz bilir kusmada ishalde birebir kızıma zorla yedirdim yedi bir kaşık patates kaynattim onu yedircem sizce başka ne yapabilirim bı taraftan ağrım da var kafam karıştı iyice ellimden birşey gelmiyor bebek doğacak ya bebeğime de bakamazsam iki çocuğumu da hasta ettim birde kızımın hasta olduğunu bile farketmedim cidden iyi değilim ben nolur bana akıl verin ne yapayım acile götürmek istedim ilk sonra dedim daha da mikrop kapacaklar ikiside ateşli calpol verdim birde. Oğlumda ateş öksürük ve horluyor tıkandı herhalde yine kızımda ise ateş kusma hiç hali yok yatıyor oğlumda salonda yatıyor normlade kızım salonda durur yüz defa üst değiştirir vallahi iyi olsunlar da naparlarsa yapsınlar oğlum birde çok zayıf kemikleri sayılıyor her hasta olduğunda yemek yemeği red ediyor 😔😔
Cnm geçmiş olsun ishal ve kusma için sürekli sıvı ver bol bol su ve meyve suyu felan içsinler ateş en korktuğum şeydir limonu kes suyunu sık çoraplarını içine at çocucuğun, sıkıp nemli bir şekilde ayağına giydir ateşi hemen düşücektir 3 saatte bir ılık duş alsın bişeyciği kalmaz Allahın izni ile

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cnm geçmiş olsun ishal ve kusma için sürekli sıvı ver bol bol su ve meyve suyu felan içsinler ateş en korktuğum şeydir limonu kes suyunu sık çoraplarını içine at çocucuğun, sıkıp nemli bir şekilde ayağına giydir ateşi hemen düşücektir 3 saatte bir ılık duş alsın bişeyciği kalmaz Allahın izni ile
Teşekkür ederim canım Allah razı olsun çok şükür bugün iyiler sıvıyı sürekli içen bir çocuk kahvaltıda bile su içer kızım oğlumda eh işte kafasına göre limonu bir arkadaş daha yazmış bende arkadaşıma dedim onunda çocuğu hasta şimdi bakalım çorap giydiremiyorum yaz kış dedi

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim canım Allah razı olsun çok şükür bugün iyiler sıvıyı sürekli içen bir çocuk kahvaltıda bile su içer kızım oğlumda eh işte kafasına göre limonu bir arkadaş daha yazmış bende arkadaşıma dedim onunda çocuğu hasta şimdi bakalım çorap giydiremiyorum yaz kış dedi
Çok iyi bir çocuk doktoru tavsiyesidir limonlu çorap aklınızda olsun cnm benim kızın ateşlenmesi beni çok korkutur anında 40 derece olur tek bununla düşürebiliyorum zararı olmayan bir tavsiye ☺️ tekrar geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar