Tecrübeli anneler🌸

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde seçilll tarafından oluşturulan Tecrübeli anneler🌸 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 933 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Tecrübeli anneler🌸
Konbuyu başlatan seçilll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim evlatlarını sana bağışlasın canım benim amin inşallah 🙏 bende bunda kız çok istiyordum 2 canavardan sonra bi tane prenses olsun diyordum da😂 nasip değilmiş sağlıkla doğsunlar canım Allah gönlüne göre versin inşallah 🙏🥰
Amin canım Allahım evlatlarımızın acısını göstermesin🙏 ne yoksa insan ona merak ediyor oğlumuz var bide kızımız olsa diyoruz ama herseyden önce saglık geliyor saglıklı olsunlar da oğlum da hissetmiştim kesin erkek diyordum öyle de oldu 2.de hissedemedim kız gibi de geliyor erkek gibi de 😄o yuzden daha cok merak ediyorum😅 bayramdan sonra randevum var öğreneceğim inş😂 Allahım senin de gönlüne göre versin canım🥰

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım Allahım evlatlarımızın acısını göstermesin🙏 ne yoksa insan ona merak ediyor oğlumuz var bide kızımız olsa diyoruz ama herseyden önce saglık geliyor saglıklı olsunlar da oğlum da hissetmiştim kesin erkek diyordum öyle de oldu 2.de hissedemedim kız gibi de geliyor erkek gibi de 😄o yuzden daha cok merak ediyorum😅 bayramdan sonra randevum var öğreneceğim inş😂 Allahım senin de gönlüne göre versin canım🥰
Amin canım benim inşallah 🙏öğrenince haber ver bende merak ettim 🥰 benim buda oğlan kuzum ya 4. Bi çocuğu asla düşünmüyorum bünyem kaldırmaz artık 😂 rabbim benimkileri bana herkesin evladını kendine bağışlasın olmayanlara nasip etsin 🙏🥰

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım benim inşallah 🙏öğrenince haber ver bende merak ettim 🥰 benim buda oğlan kuzum ya 4. Bi çocuğu asla düşünmüyorum bünyem kaldırmaz artık 😂 rabbim benimkileri bana herkesin evladını kendine bağışlasın olmayanlara nasip etsin 🙏🥰
Haftaya pazartesi randevum var canım iple
Tamm haber veririm canım🥰 maşallah Allah bağışlasın biraz büyüyünce düşünürsün belki belli mi olur kızı bulursun 4.de😃 belli bi zaman gecince insan özlüyor küçük bebeği🥰

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Haftaya pazartesi randevum var canım iple

Tamm haber veririm canım🥰 maşallah Allah bağışlasın biraz büyüyünce düşünürsün belki belli mi olur kızı bulursun 4.de😃 belli bi zaman gecince insan özlüyor küçük bebeği🥰
Yok kuzum ya ben bunu bile düşünmüyordum kazaya kurban gittik 😂 benim oğlanlar çok yaramaz büyük hiperaktif, küçük felaket bide 3. Geliyor bi dördüncüyü ben zaten kaldıramam dünya da buna hazır değil bence 😂😂

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
Yok kuzum ya ben bunu bile düşünmüyordum kazaya kurban gittik 😂 benim oğlanlar çok yaramaz büyük hiperaktif, küçük felaket bide 3. Geliyor bi dördüncüyü ben zaten kaldıramam dünya da buna hazır değil bence 😂😂
😂😂 Allah verir sabrını kuzm merak etme saglıkları yerınde olsun da bu gunler gelır gecer ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana da kız gibi geldi Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin
Amin inşallah teşekkür ederim🥰

Tüm sayfalar yüklendi.