Tecrübeli anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifelif26 tarafından oluşturulan Tecrübeli anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,042 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tecrübeli anneler
Konbuyu başlatan Elifelif26
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kiz iki oğlan annesi

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Allah anali babalı büyütsün canim benim ben hiç sezeryan olmadim 3 normal doğum yaptım 3 den sonra adetim gecikti korktum gittim hastaneye spiral takıldı 5 ay sonra adetim kesilmedi gittim kaymış dediler tutmaz bidaha dediler cikardilar sonra hap a başladım sağlık ocağından aliyodum ucretsiz pandemi girince kestiler hapi Gelmiyo diye condom a başladım 4 yaşındaydı 3 uncu çocuk condomda delik çıktığı gün hamile kalmisim simdi 36+3deyiz baglatcam son çare başka yolu yok yani
😂😂 Nasipten öte yol yok demek ki Rabbim nasip etti ise biz engel olamayiz buda kanıtı 😂😂

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
😂😂 Nasipten öte yol yok demek ki Rabbim nasip etti ise biz engel olamayiz buda kanıtı 😂😂
Aynen öyle canim benim valla nasipde varmış ki böyle oldu yoksa benim 3 çocuk varken 4 uncu asla diyodum zor oluyo falan derken piyangodan çıkmış gibi gelecek paşam insallah sağlıkla gelsin de yapacak bişey yok valla RABBIM güç kuvvet versin bolda sabır versin😁bana ki 4 bebeyle uğraşmak her babayigidin harcı değil millet 1 ine bitaraflarini yirtarken zor oluyo diye ben 4 dene aboooooo 25 gün kaldı doğuma saka maka da zaten 32 haftalikken dönmüş minigim 36 haftadayiz bakalım ne zaman doğacak bide kizimdan grip bulaştı kafam kazan gibi hapsirdikca karnimi tutuyorum çıkacak korkusu ile

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle canim benim valla nasipde varmış ki böyle oldu yoksa benim 3 çocuk varken 4 uncu asla diyodum zor oluyo falan derken piyangodan çıkmış gibi gelecek paşam insallah sağlıkla gelsin de yapacak bişey yok valla RABBIM güç kuvvet versin bolda sabır versin😁bana ki 4 bebeyle uğraşmak her babayigidin harcı değil millet 1 ine bitaraflarini yirtarken zor oluyo diye ben 4 dene aboooooo 25 gün kaldı doğuma saka maka da zaten 32 haftalikken dönmüş minigim 36 haftadayiz bakalım ne zaman doğacak bide kizimdan grip bulaştı kafam kazan gibi hapsirdikca karnimi tutuyorum çıkacak korkusu ile
Sağlıcakla alırsin inşallah kucağına

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar