Tecrübeli annelerim yardımcı olursanız sevinirim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Tecrübeli annelerim yardımcı olursanız sevinirim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,611 kez görüntülenmiş, 71 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Tecrübeli annelerim yardımcı olursanız sevinirim
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba iyi geceler
Benim kızım Çarşamba günü 3 aylık olacak bu ay kiloyu az almış iki aya göre 15 gün sonra kontrole de 500 gram almazsa mama verecekmişim üzüldüm hâliyle oğlum da 3 4 de duraksadı sonradan kilo aldı tekrar ama kilolu doğmuştu sütüm de var şükür misal günlük 10 ve 10 na yakın bez değiştiriyorum moralim bozuldu bayağı ve gece sürekli uyur bnde bundan sonra sürekli kaldırıp emzireyim diyorum bu seferde uyku düzeni bozulur diyorlar uyku da çok önemli gelişimi için arafta kaldım ama bence mamadan ise gece uyanıp emmesi daha iyi sizce ?
Kız ne kadar çok değiştiriyorsun altını 🥰🥰 masallah 🥰canım yerinde olsam mama vermem ya süt bazen yetiyo ama kilo alımı yavaş olabilir bence onalri dinleme sen yettigini dusunuyosan 😘😘😘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım teşekkür ederim bu ndqhl

Ya iyi barii teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah canım benim 🤗 bkidinjr

Başlamam vAlla zaten canm gece kaldrp emzrdm 3 kere sütüm de çok gerckten masallah artk daha sık emzrcgm ya anne sütü daha iyi vAlla hemen mama diyorlar ya bu aylar azalma tüm bebeklerde olabiliyor ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya iyi bari yemek yiyor ne güzel benimki de mama dedi moralim bozuldu vAlla ya sütüm var şükür mamadan bin kat faydalı iyi olmasa tamam derin
Aynen öyle kuzum sen hiç dert etme . Sen sadece emzireye dikkat et

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba iyi geceler
Benim kızım Çarşamba günü 3 aylık olacak bu ay kiloyu az almış iki aya göre 15 gün sonra kontrole de 500 gram almazsa mama verecekmişim üzüldüm hâliyle oğlum da 3 4 de duraksadı sonradan kilo aldı tekrar ama kilolu doğmuştu sütüm de var şükür misal günlük 10 ve 10 na yakın bez değiştiriyorum moralim bozuldu bayağı ve gece sürekli uyur bnde bundan sonra sürekli kaldırıp emzireyim diyorum bu seferde uyku düzeni bozulur diyorlar uyku da çok önemli gelişimi için arafta kaldım ama bence mamadan ise gece uyanıp emmesi daha iyi sizce ?
Kuzum sütun varsa hiç mamaya bulaşma mama bebeğe kilo aldırmıyor resmen şişiriyor geceleri uykusunda emzir uykusu kaçmaz emin ol ve ek gıdaya geçtiğijiz zamam kilosu normale döner hiç dert etme

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kuzum sütun varsa hiç mamaya bulaşma mama bebeğe kilo aldırmıyor resmen şişiriyor geceleri uykusunda emzir uykusu kaçmaz emin ol ve ek gıdaya geçtiğijiz zamam kilosu normale döner hiç dert etme
Bnce de ya çok teşekkür ederim canım benim 🤗💕 zaten var sütüm çok şükür ya mamayı bende düşünüyorum

Aynen öyle kuzum sen hiç dert etme . Sen sadece emzireye dikkat et
Dünden bugüne daha sık emziriyorum cnm valla

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bnce de ya çok teşekkür ederim canım benim 🤗💕 zaten var sütüm çok şükür ya mamayı bende düşünüyorum

Dünden bugüne daha sık emziriyorum cnm valla
Canım ben de sütüm çok olduğundan yetiyor sanıyordum başlarda ama daha çenesi zayıf olduğundan az emip yorulup çekemiyormuş meğerse sonra daha sık emzirmeye başlayınca hemen farketti

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım ben de sütüm çok olduğundan yetiyor sanıyordum başlarda ama daha çenesi zayıf olduğundan az emip yorulup çekemiyormuş meğerse sonra daha sık emzirmeye başlayınca hemen farketti
Ya ne güzel maşallah bnde elimden geldiğince çok emziriyorum bazen istemiyor ve emerken bırakıyor ama ağlamıyor bana ses veriyor canım ağu dio gülümsüyor ağlayarak bırakmıyor hic

Sıkma canını ya benim oğlum 9aylikken halen 7bucuk
Kilosu mu canım bnmki 3 ay olck yarın 5 kg 2250 dgdu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar