Tecrübeli annelerim yardımcı olursanız sevinirim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Tecrübeli annelerim yardımcı olursanız sevinirim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,616 kez görüntülenmiş, 71 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Tecrübeli annelerim yardımcı olursanız sevinirim
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ya ne güzel maşallah bnde elimden geldiğince çok emziriyorum bazen istemiyor ve emerken bırakıyor ama ağlamıyor bana ses veriyor canım ağu dio gülümsüyor ağlayarak bırakmıyor hic
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kilosu mu canım bnmki 3 ay olck yarın 5 kg 2250 dgdu
Maşallah 🥰 Bu zamanların kıymetini bil 5 aylık olunca homurdanmayı öğreniyorlar ve durmak bilmiyorlar 6 aylık oldu kulağımda sürekli mıyırtı çınlıyor 😅

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba iyi geceler
Benim kızım Çarşamba günü 3 aylık olacak bu ay kiloyu az almış iki aya göre 15 gün sonra kontrole de 500 gram almazsa mama verecekmişim üzüldüm hâliyle oğlum da 3 4 de duraksadı sonradan kilo aldı tekrar ama kilolu doğmuştu sütüm de var şükür misal günlük 10 ve 10 na yakın bez değiştiriyorum moralim bozuldu bayağı ve gece sürekli uyur bnde bundan sonra sürekli kaldırıp emzireyim diyorum bu seferde uyku düzeni bozulur diyorlar uyku da çok önemli gelişimi için arafta kaldım ama bence mamadan ise gece uyanıp emmesi daha iyi sizce ?
Aynı sorunu ben de yaşadım napıcamı bilemedim seni çok iyi anlıyorum ben gece alıp emziriyorum uykusu da bölünmemiş oluyor uyumaya devam ediyor kilo alımı da düzeldi bence yap mama da ver mama vermek destekleyici oluyor benim de sütüm var tek göğüs emmesine rağmen ama yaramıyormuş meğer ben kızım daha 2 aylıkken bıraktırmayı denedim sık sık emsin de mamayı azaltayım hatta tamamen mamadan kurtulalım dedim ve bir de haftalık kilo takibi yaptırdım ama 1 ayda sadece 400 gram almıştı hemen eski sistemime döndüm gece emzirdim sıkça gündüz de hem meme hem mama eskisinden de iyi oldu alımı elhamdülillah

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Maşallah 🥰 Bu zamanların kıymetini bil 5 aylık olunca homurdanmayı öğreniyorlar ve durmak bilmiyorlar 6 aylık oldu kulağımda sürekli mıyırtı çınlıyor 😅
VALLAA 😂😂😂 ay oğlum çok ağlakti ayy vArya nasıl 😂 bunu da bilemiyorum şimdi şimdi emziği emerken garip garip sesler çıkarıyor sinirle emiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynı sorunu ben de yaşadım napıcamı bilemedim seni çok iyi anlıyorum ben gece alıp emziriyorum uykusu da bölünmemiş oluyor uyumaya devam ediyor kilo alımı da düzeldi bence yap mama da ver mama vermek destekleyici oluyor benim de sütüm var tek göğüs emmesine rağmen ama yaramıyormuş meğer ben kızım daha 2 aylıkken bıraktırmayı denedim sık sık emsin de mamayı azaltayım hatta tamamen mamadan kurtulalım dedim ve bir de haftalık kilo takibi yaptırdım ama 1 ayda sadece 400 gram almıştı hemen eski sistemime döndüm gece emzirdim sıkça gündüz de hem meme hem mama eskisinden de iyi oldu alımı elhamdülillah
Ay ne güzel maşallah 💞 kuzum oğlumda kilolu doğdu ondan sonra aldı da 3 4 ay duraksadı sonrada masallah ayına göre çok iyydi kızımda şuan öyle gibi düzelir diye Umut ediyorum gerçekten adına sevindim gerçekten kuzum gece uyanmyr ya gece masallah uykucu gündüze göre çok iyi yatıyor kuzum aç olsa bnce gece de ağlar ama şekeri de düşüyor olblr of kafam karman corman annemde bir şey olmaz almazsa kilo mama ver üzülme diyo ama bn üzülüyorum

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
VALLAA 😂😂😂 ay oğlum çok ağlakti ayy vArya nasıl 😂 bunu da bilemiyorum şimdi şimdi emziği emerken garip garip sesler çıkarıyor sinirle emiyor
Benimki 6 aylık yürümek istiyor beceremiyor haliyle, sinirleniyor yeri göğü inletiyor bütün gün kollarının altından tutup yürütülmek istiyor 🤦🏻‍♀️ yeni nesil folik asitten mi yediğimiz hormonlu yiyeceklerden midir bilmem çok asabi ya sanki biz böyle değildik 😂

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Benimki 6 aylık yürümek istiyor beceremiyor haliyle, sinirleniyor yeri göğü inletiyor bütün gün kollarının altından tutup yürütülmek istiyor 🤦🏻‍♀️ yeni nesil folik asitten mi yediğimiz hormonlu yiyeceklerden midir bilmem çok asabi ya sanki biz böyle değildik 😂
Ayynen harfiyen katılıyorum 😂😂 şimdiki nesil feci sinirli gerçekten ay ne güzel hevesli ama galiba seninki erkenden yürüyecek ay daha bnm fıstığım 3 aylık o günleri de görürüz inşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ahahha bizim kayrada öyleydi canımızı çıkarıyordu resmen artık eşimle bel ağrısından ölüyprduk onu öyle yürütmekten 🤦🏻‍♀️

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ayynen harfiyen katılıyorum 😂😂 şimdiki nesil feci sinirli gerçekten ay ne güzel hevesli ama galiba seninki erkenden yürüyecek ay daha bnm fıstığım 3 aylık o günleri de görürüz inşallah
Allah sağlık sıhhat ağız tadı versin, hayırlısıyla koca insanlar olduklarını da görelim inşallah 🤲
Ahahha bizim kayrada öyleydi canımızı çıkarıyordu resmen artık eşimle bel ağrısından ölüyprduk onu öyle yürütmekten 🤦🏻‍♀️
Ay valla bir yandan bel ağrısı bir yandan kolları acıyacak diye yürek ağrısı Allah sonumuzu hayretsin 😅

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Allah sağlık sıhhat ağız tadı versin, hayırlısıyla koca insanlar olduklarını da görelim inşallah 🤲

Ay valla bir yandan bel ağrısı bir yandan kolları acıyacak diye yürek ağrısı Allah sonumuzu hayretsin 😅
Amin amin inşallah oyy kıyamm kız çocuk büyütmek kolay mı ? İler de de keşke küçük kalsalardi diyeceğiz adım kadar eminim 😂😂

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Ay bazen şimdi bile içimden bu kadar hızlı büyümese diye geçiyor, annem hep annelik yürek yangınıdır anne olunca anlarsın demişti onu da gördük çok şükür 😅
Evet canım daha da neler neler göreceğiz 😂😂 ah bu çocuklar sağ salim büyütseydik bir ve de kimseye muhtaç olmadan biz her derdini çekelim sonra da başkaları kapsin 😂

Tüm sayfalar yüklendi.