Tek başına

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Tek başına başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,875 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Tek başına
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım haklısın 🤲🏻 Bazen tek olmam iyi diyorum tabiki ama ailemin bana destek olmaması biraz beni etkiliyor açıkçası 🥺🤲🏻 O yüzden biraz duygulandım 😍 iyim ama yarın gidip çatır çatır doğrucam 😌 rabbim izin verirse 😍 kız kardeşin de yanlış yapıyor sana destek olması lazımken böyle yapması gerçi bendeki aynı açıkçası kendisine faydası yok 😒
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyiki varsınız 😍😍
Ah bide o anlasa bunları sizlerde iyiki varsınız her bunaldigimda sizlere koşuyorum resmen hemen uygulamayı açıp msjlariniza bakıyorum sizde iyiki varsiniz

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
CAnimsin neden diyelim bizene bizene diyen bu platformu kullanmasın yarın gideceksin diye tahta davranma belki bugün gelecek sancılarını kontrol et duzenlimi geliyor duzenliyse doğum canim sen bugece dogurursun artık yanlız değilsin bebeğin var
🥰🥰 sancım geliyor gidiyor çocuk baskı yapıyor büyük ihtimalle bu akşama giderim ben sıcak bi duş alayım da belki açılmam olur 🌸

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Bana sen yazmistin canım ilk dogumum olmamasına rağmen korkmustum biliyorsun bitanem o korku olur ama rabbime sigin herşeye kadir olan o bebeğin doğduktan sonra in anki kimseyi gormicek gözün benim kardeşim bende de noluyor daha çok strese girmeme sebeb oluyor in anki evi bok götürüyor eşim kızıyor stres siz boyu lafda anlamıyor uyarmama rağmen abla yorgun geliyorum diyor eşim yapıyor işleri ben yapınca kızıyor doğuracak olan sen degil misin diyor 5 yaşındaki oğluma bile kızıyor oyuncaklarını kaldırmıyor diye tek olmak daha iyi emin ol sağ sağlık dogumlarimizi yapsaydık biranonce
Bazen diyorum keşke görüntülü konuşma falan olsaydı uygulamada yalnizligimiz tamamen biterdi ozaman😍

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Ah bide o anlasa bunları sizlerde iyiki varsınız her bunaldigimda sizlere koşuyorum resmen hemen uygulamayı açıp msjlariniza bakıyorum sizde iyiki varsiniz
İnsanın içi ferahlıyor buradan böyle bilindik bi kaç annişle konuşunca 😍 valla 40 yıl tanıdıktan daha iyi buradaki annişler 🌸🌸
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bazen diyorum keşke görüntülü konuşma falan olsaydı uygulamada yalnizligimiz tamamen biterdi ozaman😍
😌🤭 24 saat görüntülü konuşurduk zaten evi bok götürüyor daha çok götürürdü 😄 hahah keşke biraz daha bu uygulamayı geliştirseler

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yarın epidural doğuma gidicem ve sancım var ilk gebeliğim duramıyorum geliyor gidiyor böyle 🥺 çocuk kapıya dayandı. Şimdi diyeceksiniz ki bizene bu durumda kendimi çok yalnız hisseddiyorum kimse yanımda yok eşim iste annemi aradım annem de çalışıyor ablamla konuşmuyorum bile kimse yanıma gelmiyor destek olmak için tedirgin oluyorum 🥺 kendimi kötü hissediyorum 😔 doğumuma odaklanmam lazım farkındayım ama üzülüyorum çok ağlıyorum annem bile yanıma gelmedi 😭😭
Aay Kurban olurum yaa 😭😔seni çok iyi anlıyorum 😞rabbim senin yanında olsun sağlıkla gelsin minik ❤️

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yarın epidural doğuma gidicem ve sancım var ilk gebeliğim duramıyorum geliyor gidiyor böyle 🥺 çocuk kapıya dayandı. Şimdi diyeceksiniz ki bizene bu durumda kendimi çok yalnız hisseddiyorum kimse yanımda yok eşim iste annemi aradım annem de çalışıyor ablamla konuşmuyorum bile kimse yanıma gelmiyor destek olmak için tedirgin oluyorum 🥺 kendimi kötü hissediyorum 😔 doğumuma odaklanmam lazım farkındayım ama üzülüyorum çok ağlıyorum annem bile yanıma gelmedi 😭😭
Canımsın iyi düşün ağlama canımsın bende tekim 29+1 haftalık hamileyim gerçekten tekim bı oğlum bı Allah başka kimsem yok güçlü ol kötü düşünme sakın oğlum evde yanımda olmasaydı İnan gelirdim yanına avcılar sahile iner bı kafede sıcak çikolata içerdik canımsın üzülme sakın ağlama yarın için doğumuna odaklan duş al saçlarına yakında bı kuaför e git istersen biz kadınlar bı manikür bı saçımıza maşa bile yapsak moralimiz düzelir kendini sakın yanlız hissetme İnan Belkıde senin yerinde olmak isteyen hamile kardeşlerim vardır ( kaynana ile yaşamak zorunda olan öpüyorum seni buradan yaz ne bişey e kafana takılırsa sevgiler ❤️🍀❤️🍀

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Yanlız değilsin gelmekte olan bı melek var karninda onu kucağına aldigin al bütün dünya yanında olsada gözüne gelmeyecek Akhisar'da olsaydın yanında olurdum ama burdaki herkes sana dua eder bende dahil sıkma canını bebeğini düşün yanlız degilsin

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Allahım kolaylık versin hemencecik bebeğin sagliklica doğsun inan bebeğini kucağına aldığında tüm yalnızlığın geçecek çocuğun olunca açıkçası kimseye de gerek kalmıyor illaki ararsın ama boyle olmuş aklına takip ta boş yere doğuma az kala canını sıkma 💐

Tüm sayfalar yüklendi.