Tek başına

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Tek başına başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,871 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Tek başına
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Dua et bana güzel anne benimde öyle olsun kolay atlatayım 🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Üzülmemin sebebi keşke birazcık yanımda olduklarını hissettirselerdi o Nil’e yeterdi bana 🌸 ama olsun rabbim var yalnız değilim 🤲🏻🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🤲🏻🤲🏻 İyiki varsınız güzel dualarınız ve sizin tesellileriniz beni daha da hafifletti 🤲🏻🤲🏻
Ay bak yarın sen Bize cesaret vereceksin gör bak

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yarın epidural doğuma gidicem ve sancım var ilk gebeliğim duramıyorum geliyor gidiyor böyle 🥺 çocuk kapıya dayandı. Şimdi diyeceksiniz ki bizene bu durumda kendimi çok yalnız hisseddiyorum kimse yanımda yok eşim iste annemi aradım annem de çalışıyor ablamla konuşmuyorum bile kimse yanıma gelmiyor destek olmak için tedirgin oluyorum 🥺 kendimi kötü hissediyorum 😔 doğumuma odaklanmam lazım farkındayım ama üzülüyorum çok ağlıyorum annem bile yanıma gelmedi 😭😭
Canim benim saglicakla al kucagina ins. Seni çok iyi anliyorum inan. Benimde ilk gebeligim suan 33. Haftadayiz. Ben yurtdisindayim. Ne annem yanimda ne kayinvalidem. Kayinvalidem gelecek ama vizesi doguma yetismedi. Esim var bir tek oda calisiyor. Dogum oncesi izne ayrilacak. Ama isteyken dogum olursa ararim ambulansi giderim tek diye düşünüyorum 🥺🙄 Ama düşününce çok üzülüyorumdum. Tecrubesizim ne yapacam ne edecem bilmiyorum. Doguma esimle gidecem. Dogumda odada olabiliyor Allahtan. Sonra bebegimizi alip eve mi donecez yapayalniz diyorumdum. Esimde bak 3 kisi döneceğiz ne güzel diyor. Bebisim kucagimda oldugunu hayal edince inan aklima kimse gelmedi 😍 Ama napalim cnm hayirlisiyla saglikli dogsunlar alalim kucagimizada sonra inan aklimiza bile gelmez yalnizlik vs.

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Canim benim saglicakla al kucagina ins. Seni çok iyi anliyorum inan. Benimde ilk gebeligim suan 33. Haftadayiz. Ben yurtdisindayim. Ne annem yanimda ne kayinvalidem. Kayinvalidem gelecek ama vizesi doguma yetismedi. Esim var bir tek oda calisiyor. Dogum oncesi izne ayrilacak. Ama isteyken dogum olursa ararim ambulansi giderim tek diye düşünüyorum 🥺🙄 Ama düşününce çok üzülüyorumdum. Tecrubesizim ne yapacam ne edecem bilmiyorum. Doguma esimle gidecem. Dogumda odada olabiliyor Allahtan. Sonra bebegimizi alip eve mi donecez yapayalniz diyorumdum. Esimde bak 3 kisi döneceğiz ne güzel diyor. Bebisim kucagimda oldugunu hayal edince inan aklima kimse gelmedi 😍 Ama napalim cnm hayirlisiyla saglikli dogsunlar alalim kucagimizada sonra inan aklimiza bile gelmez yalnizlik vs.
😌 iste bu düşünce beni rahatlatıyor 😌 2 kişi gidip 3 kişi çıkmak 🤩🥰🌸

Tüm sayfalar yüklendi.