Tekrar mı gebeyim korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Anne Adayı tarafından oluşturulan Tekrar mı gebeyim korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,893 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Tekrar mı gebeyim korkuyorum
Konbuyu başlatan Anne Adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 5 aylık. Doqumdan sonra 2 defa adet oldum düzenli bir şekilde ama bu ay 4 qün qecikti çok korkuyorum test de yapayım hamile çıkarsam die öqrenmek istemiyorum hiç😞
Korkma cnm hamile değilsdr geçen görumcemin 10 gün geçti onunda 5 aylık bir bebeği var 2 kere adet gördu bu ay 10 gün geçtik sonra az az gelip tekrar kesildi test yaptı negatif

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Korkma cnm hamile değilsdr geçen görumcemin 10 gün geçti onunda 5 aylık bir bebeği var 2 kere adet gördu bu ay 10 gün geçtik sonra az az gelip tekrar kesildi test yaptı negatif
Ayy inşallah benim de öyledir.. test yaptıqın qibi haber werecem size kızlar

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 5 aylık. Doqumdan sonra 2 defa adet oldum düzenli bir şekilde ama bu ay 4 qün qecikti çok korkuyorum test de yapayım hamile çıkarsam die öqrenmek istemiyorum hiç😞
Düzensizlik normaldir canım benim ikinci kızım dan sonra 4 beş ay düzenli oldu ondan sonra da düzeni bozuldu tekrar düzene girdi diye sevinirken bu seferde hamile kaldım ☺️🌹

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Düzensizlik normaldir canım benim ikinci kızım dan sonra 4 beş ay düzenli oldu ondan sonra da düzeni bozuldu tekrar düzene girdi diye sevinirken bu seferde hamile kaldım ☺️🌹
Ben başka bebek düşünmüyorum şuan en azından oqlum okula başlayana kadar o yüzden çok korkuyorum. Acaba ben mi abartıyorum diyorum çocuk bakmak qerçekten zor😞

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben başka bebek düşünmüyorum şuan en azından oqlum okula başlayana kadar o yüzden çok korkuyorum. Acaba ben mi abartıyorum diyorum çocuk bakmak qerçekten zor😞
Çocuk bakmak gerçekten çok zor ben korunamadigim için üçü de üst üste olacak iki kızımın arasında iki yaş var küçük kızım ilede bunun arasında iki yaş demeye iki ay olacak gerçekten çok zor benim için bu yüzden bağlatmak zorundayım tüplerimi deyse korunamam ve tekrardan hamile kalırım bide sezeryan ile doğum yapıyom çok zor 🙄😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar