Tekrar mı gebeyim korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Anne Adayı tarafından oluşturulan Tekrar mı gebeyim korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,896 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Tekrar mı gebeyim korkuyorum
Konbuyu başlatan Anne Adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Çocuk bakmak gerçekten çok zor ben korunamadigim için üçü de üst üste olacak iki kızımın arasında iki yaş var küçük kızım ilede bunun arasında iki yaş demeye iki ay olacak gerçekten çok zor benim için bu yüzden bağlatmak zorundayım tüplerimi deyse korunamam ve tekrardan hamile kalırım bide sezeryan ile doğum yapıyom çok zor 🙄😔
Seninde allah yardımcın olsun canım qerçekten çok zor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Test yapinca haber ver cnm
Mutlaka yazacam eqer pozitif çıkarsa ne yaparım hiç bilmiyorum

Eli f

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 5 aylık. Doqumdan sonra 2 defa adet oldum düzenli bir şekilde ama bu ay 4 qün qecikti çok korkuyorum test de yapayım hamile çıkarsam die öqrenmek istemiyorum hiç😞
Hic korkma bende ayni senin gibiydim 5aylik bebegim var iki kere adet oldum gecen ay hic olmadim. Tam 19gun gecti. Adetim gectikten bihafta sonra test yaptim negatif cikti ama yinede icim rahat etmedi taki dun adet olana kadar. Herkes banada normal oldugunu soyledi ama insanin ici rahat etmiyo anliyorum seni

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Hic korkma bende ayni senin gibiydim 5aylik bebegim var iki kere adet oldum gecen ay hic olmadim. Tam 19gun gecti. Adetim gectikten bihafta sonra test yaptim negatif cikti ama yinede icim rahat etmedi taki dun adet olana kadar. Herkes banada normal oldugunu soyledi ama insanin ici rahat etmiyo anliyorum seni
Test yaptım kızlar. Çift çizqi çıktı yani pozitif. Ama umuyorum ki test yanlış çıksın
Yarın saqlık ocaqına qidio kan tahlili werecem
. O iki çizqiyi qördüqümden beri aqlıyorumçok kötü hissediyorum kendimi. Nasıl olur Die korunurken hemde

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Test yaptım kızlar. Çift çizqi çıktı yani pozitif. Ama umuyorum ki test yanlış çıksın
. O iki çizqiyi qördüqümden beri aqlıyorumçok kötü hissediyorum kendimi. Nasıl olur Die korunurken hemde
Kız korunuyosanz nasıl oluyo bacim benide korkutmayin doqum yapalı 2 ay oldu bqun tam hic adet olmadm. Lohusaliqmda 10 qun kanamam oldu sadece ne yani simdi

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Kız korunuyosanz nasıl oluyo bacim benide korkutmayin doqum yapalı 2 ay oldu bqun tam hic adet olmadm. Lohusaliqmda 10 qun kanamam oldu sadece ne yani simdi
Hiç bilmiyorum qerçekten mantıqım almıyor nasıl oldu die zaten çizqileri qörünce aqlama krizine qirdim nasıl oldu die.. halen yanlış olduqunu düşünüyorum yarın tahlil yapacam inşallah test bozuktur

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Hiç bilmiyorum qerçekten mantıqım almıyor nasıl oldu die zaten çizqileri qörünce aqlama krizine qirdim nasıl oldu die.. halen yanlış olduqunu düşünüyorum yarın tahlil yapacam inşallah test bozuktur
Ay sonucu yaz buraya benim bi kızım bi oqlum war daha istemiyorum rabbim olmayanlara nasip etsin hayrlica insaAllah seninde test bozuktr kuşum bnide korkuttunz

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
Cim benim ablam korundugı halde hamıle kalmıstı sız nasıl korunyorsunız bılmıyorum bende korundum kızımdan sonra 7 yıl hamıla kalmadım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kuzum benimde yengem senin gibi ilk bebeğini doğurdu korunmasına rağmen bebek 5 aylık iken tekrar hamile kaldı 1 hafta önce de onu doğurdu. İnşallah değilsindir canım çok zor çünkü birini büyümeden birine hamile kalmak Allah'ım yardım etsin

Tüm sayfalar yüklendi.