Tekrar mı gebeyim korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Anne Adayı tarafından oluşturulan Tekrar mı gebeyim korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,848 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Tekrar mı gebeyim korkuyorum
Konbuyu başlatan Anne Adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim hayirlisini nasip etsin korunarakta olacaksa oluyo nasipse ..biz 16 yil bekledik uzulme Rabbim herseyin hayirlisini versin mevlam 🙏
Wallahi o kadar dua ediyorum ki allahım isteyene nasip etsin die.. doğurmak kolay ama qelecek lazım qüzel karekter sahibi etmek lazım zahmeti çok beni bunlar korkutuyor.. yoksa hamilelik kadar qüzel bişey yok bence hele doqunca o bebeqi koklamak.. Ama kaygısı daha aqır şuan

Yillariminhasreti

Kayıtlı Üye
rank
Wallahi o kadar dua ediyorum ki allahım isteyene nasip etsin die.. doğurmak kolay ama qelecek lazım qüzel karekter sahibi etmek lazım zahmeti çok beni bunlar korkutuyor.. yoksa hamilelik kadar qüzel bişey yok bence hele doqunca o bebeqi koklamak.. Ama kaygısı daha aqır şuan
Oyle canim yoksa cennet analarin ayagi altinda olur muydu☺bende sezaryan ile dogum yaptim ilk ay adet oldum ikinciyi olmadim duzensizliktenmi boyle oluyo acemiyim henuz bide tedavi ile bebis oldu herseyin hayirlisi diyelim ..

SemaKayra

Kayıtlı Üye
rank
Test yaptım kızlar. Çift çizqi çıktı yani pozitif. Ama umuyorum ki test yanlış çıksın
Yarın saqlık ocaqına qidio kan tahlili werecem
. O iki çizqiyi qördüqümden beri aqlıyorumçok kötü hissediyorum kendimi. Nasıl olur Die korunurken hemde
Cnm Rabbim böyle nasip etmiş hemde korunuyorduk diyosun ağlayıp durma bacım Allah'ın zoruna gider derler ne güzel ikisi birden büyür gider ben 35 yaşındayım ikinci evliliğim eşimin çocuğu yok benim ilk evlilipimden bir kızım var 14 yaşında şimdi 17 haftalık hamileyim Rabbim nasip ederse arka arkaya olsun istiyorum sende üzülme artık cnm şükür et sağlıklı bir kadınım diye anne olabilmek için servet harcayanlar var ne güzel sağlıklısın tadını çıkar cnm 😘

Tüm sayfalar yüklendi.