Tekrar mı gebeyim korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Anne Adayı tarafından oluşturulan Tekrar mı gebeyim korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,848 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Tekrar mı gebeyim korkuyorum
Konbuyu başlatan Anne Adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Hiç bilmiyorum qerçekten mantıqım almıyor nasıl oldu die zaten çizqileri qörünce aqlama krizine qirdim nasıl oldu die.. halen yanlış olduqunu düşünüyorum yarın tahlil yapacam inşallah test bozuktur
Rabbim hakkında hayırlısı versin canm bu kadar üzülme vardır bundada bir hayır

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim hakkında hayırlısı versin canm bu kadar üzülme vardır bundada bir hayır
Biliyorum ama qerçekten ne yapacaqımı bilmiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne düşünüypn dogurucaksın her halde.
Korunuyormuşsun nasıl gebe kaldınko sen?
Bilmiyorum yarın bi doktora qideyim kaç haftalık falan öğreneyim.. aldırmak qünah biliyorum ama me yapacaqımı da şaşırdım.. Ewd korunurken oldu nasıl oldu hiç bir fikrim yok

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Biliyorum ama qerçekten ne yapacaqımı bilmiyorum

Bilmiyorum yarın bi doktora qideyim kaç haftalık falan öğreneyim.. aldırmak qünah biliyorum ama me yapacaqımı da şaşırdım.. Ewd korunurken oldu nasıl oldu hiç bir fikrim yok
Canm yanlış anlama ama nasıl korunuyorsun eğer sadece eşin geri cekilmeyle korunuyorsa bunu doktorlar bir korunma yöntemi olarak görmüyorlar eğer bu şekilde korunuyorsan dedim çünkü böyle olup çevremde hamile kalan çok kişi var

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Canm yanlış anlama ama nasıl korunuyorsun eğer sadece eşin geri cekilmeyle korunuyorsa bunu doktorlar bir korunma yöntemi olarak görmüyorlar eğer bu şekilde korunuyorsan dedim çünkü böyle olup çevremde hamile kalan çok kişi var
Yok Eşim kondom kullanıyordu

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Anladim canım neyse hakkında hayırlısı olsun insalh
Saol canım bakalım hayırlısı

G
Gözün aydın canım Allahım olmayanlar da nasip etsin inşallah 🤲 idare edeceksin artık küçük bebeğini de biran önce memeden yarıp ek gıdaya geçirmeye bak karnındaki bebeğe zarar verebilir
Kuzum ben zaten sadece qeceleri emziriom.. mama yiyo bide ek qıdaya çoktan qeçtim çok şükür rahatım o konuda

Tüm sayfalar yüklendi.