Telaş ve korku

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde İpek'in annesi tarafından oluşturulan Telaş ve korku başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,147 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Telaş ve korku
Konbuyu başlatan İpek'in annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İpek'in annesi
Kızlar şuan tam 40 hafta 4 günlük oldu kızım ve hiç sancım yok doktora gitmelimiyim lütfen bana yardım edin benim gibi olup ta hastaneye gitmeyip sancısı gelen var mı çünkü Dr gitsem yatış verirler diye korkuyorum sancımı evde çekip sonra hastaneye gitmek istiyorum
Naptın canım gittin mi

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şuan tam 40 hafta 4 günlük oldu kızım ve hiç sancım yok doktora gitmelimiyim lütfen bana yardım edin benim gibi olup ta hastaneye gitmeyip sancısı gelen var mı çünkü Dr gitsem yatış verirler diye korkuyorum sancımı evde çekip sonra hastaneye gitmek istiyorum
Bence riske atma git doktora

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Kontrol un ne zaman ki?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar