Televizyon izleme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep’in annesii tarafından oluşturulan Televizyon izleme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,254 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Televizyon izleme
Konbuyu başlatan Zeynep’in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep’in annesii

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kusura bakmayın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya ben o mesajları görmedim telefon direk o diğer konuşmaları açtı şimdi detaylı baktım kusura bakmayın

Teşekkür ederim

Teşekkür ederim
Önemli değil kuzum olur öyle şeyler insanlık hali

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba herkese benim kızım 8 aylık ben işim olduğu zaman ona tv den bebek şarkıları açıp işimi yapıyordum şimdilerde iyice alıştı açayım diye ağlıyor o hareketli olduğu için dikkatini çekiyor sizler izletiyor musunuz ilk bebeğim olduğu için tecrübesizim ne yapayım size sormak istedim
Cnm keşke bebeğini alıştırmasaydin 2 yaşına kadar TV önerilmiyor malasef

ASlan_anası

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba herkese benim kızım 8 aylık ben işim olduğu zaman ona tv den bebek şarkıları açıp işimi yapıyordum şimdilerde iyice alıştı açayım diye ağlıyor o hareketli olduğu için dikkatini çekiyor sizler izletiyor musunuz ilk bebeğim olduğu için tecrübesizim ne yapayım size sormak istedim
Valla çağ teknoloji çağı biz uzak tutsaktq bi kaç zaman sonra onlar zaten içinde olcak ama sen yinede uzak tut bende aynısını yapardım oğlum sıkılır ağlardı uzak durmak isterdi senin ona ne kadar izlettihine bağlı ben sadece 10 dk izletirdim onun dışında ben oynardım yada oyuncaklar verirdim. O sevdiği şarkıları sen söyle hareketli şekilde dans et böyle böyle uzak durur. Hem ağlasın zaten bebekler istediklerini ağlayarak yaptırıyor buna alisyirirsan basın ilerde çok ağrır

Grsl

Kayıtlı Üye
rank
2 yaşına kadar önerilmiyor canım. Otizm tetikliyormus. Aciyorsan bile günde yarım saati geçmesin.

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Valla çağ teknoloji çağı biz uzak tutsaktq bi kaç zaman sonra onlar zaten içinde olcak ama sen yinede uzak tut bende aynısını yapardım oğlum sıkılır ağlardı uzak durmak isterdi senin ona ne kadar izlettihine bağlı ben sadece 10 dk izletirdim onun dışında ben oynardım yada oyuncaklar verirdim. O sevdiği şarkıları sen söyle hareketli şekilde dans et böyle böyle uzak durur. Hem ağlasın zaten bebekler istediklerini ağlayarak yaptırıyor buna alisyirirsan basın ilerde çok ağrır
Teşekkür ederim 🙂

2 yaşına kadar önerilmiyor canım. Otizm tetikliyormus. Aciyorsan bile günde yarım saati geçmesin.
Teşekkür ederim artık daha dikkat edeceğim

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Valla onu engelleyemiyosun ne kadar yapmam baktırmam desende olmuyo ama TV bence tek den iyidir teli gözüne söküyo gözü bozuluyo TV daha uzak hiç değilse

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
TV vb 3 yaş altı bebeklerde otizm belirtilerine neden oluyor kuzm ve bebeğin çevre ile bağlantısını kesmesine neden oluyor

Ecemmm

Kayıtlı Üye
rank
Şahsen ben çocuğumu teknolojik aletlerden uzak tutmayı düşünüyorum benim işim yarım saat gecikebilir lakin onun beynini daha toparlayamam. O yüzden bebeğinle vakit gecirmeye çalış konuş, masal anlat, şarkı söyle, oyunlar oyna, oyuncaklar ver, dikkatini çeken eşyalarla oyala ama tv, tablet veya telefondan uzak tut
Valla hepimiz öyle istiyoruz da devir değişik anam😅

Tüm sayfalar yüklendi.