Sorum var Ters ama normal doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde leylam19 tarafından oluşturulan Ters ama normal doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,235 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ters ama normal doğum
Konbuyu başlatan leylam19
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Her yerin kuralları aynı deyil canım burası tamamen farklı özeli bilmiyorum devlette felan malesefki kendi istediyin doğumu gerçekleştiremiyorsun bide ben sanırım perinatolojide doğuracam riskli bi hasta olunca oraya yönlendiriliyormuş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yox can məndə o həkim sadece 9 ay yoxluyur analiz uzi filan belə akuşerka deyil. Doğuşda roddoma gedirsən orda başqa həkimlər olur. Səndə hər şey nə qədər fərqli olub. Hansı tərəfdəydin sən?

Yox can məndə o həkim sadece 9 ay yoxluyur analiz uzi filan belə akuşerka deyil. Doğuşda roddoma gedirsən orda başqa həkimlər olur. Səndə hər şey nə qədər fərqli olub. Hansı tərəfdəydin sən?

9 ay baxan həkim klinikada olur orda doğdun yoxsa həkimin roddoma gəlmişdi nətər oldu o elə?
9 ay boyunca hekim mene baxdi acilmam vardi elebilki yoldasim maqazin işlədir gelirdi maqazine pulsuz praduq verirdik dost kimi idi doğusa cixdim gördüm o geldi ta doğuş olunca o yanimda oturdu tek qoymadi meni sagolsun eyni balinsadi aşa mertebede yoxlaniş olur 3 mertebede doğuş baci

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
9 ay boyunca hekim mene baxdi acilmam vardi elebilki yoldasim maqazin işlədir gelirdi maqazine pulsuz praduq verirdik dost kimi idi doğusa cixdim gördüm o geldi ta doğuş olunca o yanimda oturdu tek qoymadi meni sagolsun eyni balinsadi aşa mertebede yoxlaniş olur 3 mertebede doğuş baci
Hə can mənimdə yoldaşım paltar maqazini işlədir. O daimi məni yoxluyan həkimin adıda leyladı onuj yanı sadece klinikadı orda doğuş olmur doğuş olanda başqa rayona roddoma aparıllar biz tərəfdə belə olur

Sağolsun hörmətinizi yerə salmıyıb daa o vaxdı mən hamiləlikdə ağrıyanda bir balnisada müalicə alırdım hematomam varidi Azərbaycanlı bir mesestra varidi mamam dedi gələndə sənə padarka alacam yoldaşım kartına pul vurdu mənə nömrəsini zadı vermişdi nəsə olsa deyirdi sırazı mənə zəng elə biraz hörmət eliyəndə yaxşı davranıllar adama

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Hə can mənimdə yoldaşım paltar maqazini işlədir. O daimi məni yoxluyan həkimin adıda leyladı onuj yanı sadece klinikadı orda doğuş olmur doğuş olanda başqa rayona roddoma aparıllar biz tərəfdə belə olur

Sağolsun hörmətinizi yerə salmıyıb daa o vaxdı mən hamiləlikdə ağrıyanda bir balnisada müalicə alırdım hematomam varidi Azərbaycanlı bir mesestra varidi mamam dedi gələndə sənə padarka alacam yoldaşım kartına pul vurdu mənə nömrəsini zadı vermişdi nəsə olsa deyirdi sırazı mənə zəng elə biraz hörmət eliyəndə yaxşı davranıllar adama
Canım nasilsin

Sona

Kayıtlı Üye
rank

He bes ay baci eledide burda pul isdemirler şkalt sirniyat ele seyleri hediyeler hemde hekimleri mehriban olur

İyyim canım saat 10:30 tekrar hastaneye gidicem bakalım şimdi nolacaq sen nasılsın?
Noldu ay baci veziyet necedi

İyyim canım saat 10:30 tekrar hastaneye gidicem bakalım şimdi nolacaq sen nasılsın?

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
He bes ay baci eledide burda pul isdemirler şkalt sirniyat ele seyleri hediyeler hemde hekimleri mehriban olur

Heçnə canım balnisaya yatış olundum həkimlə danışdım dedi keysəriyə istiyirsən yoxsa nomral dedim uşağ tərsdi deyə keysəriyə istiyirəm dedi sabah analizlərini götürüb hazılıyacıyıq əmilyyata

Hastaneye yatışım yapıldı doktorum kontrol etti ve sezaryanmı nomralmi doğum istediyimi sordu bende bebek ters olduğu için sezaryan dedim yarın tahliller felan alınıp hazırlıycaz dedi. Normal doğum istermisin diye sordu direk hayır dedim şimdide doğrumu yaptım diye sürekli düşünüyorum kızlar ters bebeyi nomral doğumla doğura bilirmiydim acaba?

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.