Sorum var Ters ama normal doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde leylam19 tarafından oluşturulan Ters ama normal doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,229 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ters ama normal doğum
Konbuyu başlatan leylam19
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Heçnə canım balnisaya yatış olundum həkimlə danışdım dedi keysəriyə istiyirsən yoxsa nomral dedim uşağ tərsdi deyə keysəriyə istiyirəm dedi sabah analizlərini götürüb hazılıyacıyıq əmilyyata
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hastaneye yatışım yapıldı doktorum kontrol etti ve sezaryanmı nomralmi doğum istediyimi sordu bende bebek ters olduğu için sezaryan dedim yarın tahliller felan alınıp hazırlıycaz dedi. Normal doğum istermisin diye sordu direk hayır dedim şimdide doğrumu yaptım diye sürekli düşünüyorum kızlar ters bebeyi nomral doğumla doğura bilirmiydim acaba?
Can inşallah sende sağ salamat qucağa alarsan balaca bebeni yaz mene senden gözel xeverler gözdeyirem

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benim doktorumda devletdeydi ama araştırma hastanesinde doğum yaptım sezeryanla doktorunu deyisteribiliyorsun
Ay bizim devlette öyle değil ya 😂😂 yani buradakinde öyle değil Ankara’da böyle bir sorun yaşamamıştım ama bugün mesela kendi doktorum yok diye diğer doktora sonuç randevusu aldım kadın dosyan diğer doktorda ona göster deyip yüzeysel baktı sadece düşün 🤦🏻‍♀️

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Ay bizim devlette öyle değil ya 😂😂 yani buradakinde öyle değil Ankara’da böyle bir sorun yaşamamıştım ama bugün mesela kendi doktorum yok diye diğer doktora sonuç randevusu aldım kadın dosyan diğer doktorda ona göster deyip yüzeysel baktı sadece düşün 🤦🏻‍♀️
😅 seni başından salmış o belli ben acile gitdim devletin ordan beni araştırmaya yolladılar onlar bakiyor diye

Tüm sayfalar yüklendi.