Sorum var Ters

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervesunca tarafından oluşturulan Ters başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 734 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ters
Konbuyu başlatan Mervesunca
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Mervesunca

Kayıtlı Üye
rank
Bebek ters kızlar kafasını kaldırıyor bazen kaburgalarımın krıılcak midem ezilecek gibi oluyor kasıyor knedşnş karnımda taş gibi oluyor kafasını hissediyorum resmen karnım çok tuhaf Bi şekil alıyor asla yuvarlak değil nor la mi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bebek ters kızlar kafasını kaldırıyor bazen kaburgalarımın krıılcak midem ezilecek gibi oluyor kasıyor knedşnş karnımda taş gibi oluyor kafasını hissediyorum resmen karnım çok tuhaf Bi şekil alıyor asla yuvarlak değil nor la mi
Kaç haftalık kuzum hep aynı mı duruyor

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Gayet normal kuzum bende 30+6 dayım bebek ters kafasımı vs kaldırdığı zaman karnım değişik bişey oluyor. Normal hamilelerin karnı Yuvarlak ama benimkisi garip 😂

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bebeğin büyümüş canım bundan sonra hareketlerini daha belirgin ve daha sert hissedersin

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.