Sorum var Test

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan Test başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,927 kez görüntülenmiş, 95 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Test
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kızımın annesiyim

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Benimde böyleydi tebrik ederim canım:love:
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağlık ocağında 2 gün sonra çıkıyor sonuç yani sisteme 2 gün sonra giriyorlar bende pazartesi vermiştim çarşamba düşmüştü e nabıza
Ben hep verdiğimde ertesi gün 2 de çıkıyor kan alan çocuğa da sordum e nabiza biraz daha geç düşer dedi akşama doğru

Benimde böyleydi tebrik ederim canım:love:

Sağlık ocağında 2 gün sonra çıkıyor sonuç yani sisteme 2 gün sonra giriyorlar bende pazartesi vermiştim çarşamba düşmüştü e nabıza
Ben yinede bildiğim hâlde sordum yarın 2 de çıkar gelip doktor a alabilirsiniz dedi ama ben e nabizdan bakıp ogrencem

O kadar sürmez beta hcg normal şartlar altında 4 saatte çıkıyor
Hastanede o sürede çıkıyor doğru sağlık ocağına dedim yarın ikide dedi hatta dedim bugün öğlenden sonra çıkmaz mı yok dedi en erken yarın

Noldu canım benim?
Hülya mmvalla zaten kaç gündür hastayım boğazım çok ağrıyor yutkunamiyorum bütün kemiklerim sizkiy6birde bu çıktı üstüne psikolojikmen biraz çöktüm

Son düzenleme:

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ben hep verdiğimde ertesi gün 2 de çıkıyor kan alan çocuğa da sordum e nabiza biraz daha geç düşer dedi akşama doğru

Ben yinede bildiğim hâlde sordum yarın 2 de çıkar gelip doktor a alabilirsiniz dedi ama ben e nabizdan bakıp ogrencem

Hastanede o sürede çıkıyor doğru sağlık ocağına dedim yarın ikide dedi hatta dedim bugün öğlenden sonra çıkmaz mı yok dedi en erken yarın

Hülya mmvalla zaten kaç gündür hastayım boğazım çok ağrıyor yutkunamiyorum bütün kemiklerim sizkiy6birde bu çıktı üstüne psikolojikmen biraz çöktüm

Yaaaa Eminem şaka Maka ne zaman dusunuyorsun 😘😘😘🥰❤️
Zeynep 4 yaşına gelsin ondan sonra kuzum Allah nasip ederse

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlan istahsiz diye doktora götürdüm sütü içiyormu dedi evet dedim çok süt içerse oda iştahını keser dedi sutde doyurur dedi karnını azalt biraz dedi ne kadar veriyon dedi söyledim çok veriyorsun dedi doğrumu sütü azaltinca bak iştahı yerine gelcek mi dedi yoksa devam bakarız dedi sutden mi yemiyor yani seninde fikrini almak istedim bide ufaklık burnu tıkanık odayı sıcak yapma kaliferi açma çocuğu sıkı giydir dedi. Sıcak ortam burun tıkanıklığı yapar dedi?? Ne diyorsun

Tüm sayfalar yüklendi.