Sorum var TETENOZ A┼×ISI­čśĺ­čśĺ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ecrin'in Annesi taraf─▒ndan olu┼čturulan TETENOZ A┼×ISI­čśĺ­čśĺ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 308 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 35 yorum ve 2 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ TETENOZ A┼×ISI­čśĺ­čśĺ
Konbuyu ba┼člatan Ecrin'in Annesi
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan ^^ ├ľzLem ­čĺť ^^

Ecrin'in Annesi

­čĺť Prensesin Annesi ­čĺť
rank
Kat─▒l─▒m
20 Aral─▒k 2023
Ya genelde tetenoz a┼č─▒s─▒n─▒n ac─▒s─▒ biraz oluyor a─čr─▒dan ├žok a─č─▒rl─▒k gibi oluyor kolunda
Aynen can─▒m ya oluyormu┼č Ama benim eltimde bir hafta s├╝rd├╝ bakal─▒m Allah b├╝y├╝k nas─▒l s├╝recek

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2024-07-03
Gebeli─činizin 21. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Bebe─činiz yakla┼č─▒k havu├ž b├╝y├╝kl├╝─č├╝nde.
Art─▒k bebe─čin hareketler iyice belirgin hale gelir. ka┼člar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler olu┼čmaya ba┼člayabilir. m├╝mk├╝n oldu─čunca istirahat halinde ayaklar─▒ yukar─▒ kald─▒rmak gerekli .
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 28 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 400 gr :)
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z

Minnakk─▒z

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
17 Aral─▒k 2021
Ayyy yaaa ┼čuan onun derdindeyim ya cnm

Can─▒m ondan de─čil Ben de i─čneden korkmuyorum asla Sadece a─čr─▒s─▒ ├žok s├╝r├╝yormu┼č ├ľyle s├Âyl├╝yorlar

Vallahi ├Âyle can─▒m Ama ki┼čiden ki┼čiye de de─či┼čebiliyor yani o y├╝zden hani ne bileyim Ben normalde kendimi s─▒kmam ─░─čneden de korkmam
A─čr─▒ olsada bi┼čey olmaz can─▒m ge├žer b─▒ ka├ž g├╝nde sonra ├Ânemli b─▒ a┼č─▒ i┼čte olmadan olmuyo mecbur

Ecrin'in Annesi

rank
Kat─▒l─▒m
20 Aral─▒k 2023

Art─▒k bebe─čin hareketler iyice belirgin hale gelir. ka┼člar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler olu┼čmaya ba┼člayabilir. m├╝mk├╝n oldu─čunca istirahat halinde ayaklar─▒ yukar─▒ kald─▒rmak gerekli .

Kayra ve AyraÔÇÖn─▒n Annesi

­čöą Kayra Ate┼č ­čöą
Y├Ânetici
Mod
Ay─▒n Annesi
rank
Kat─▒l─▒m
15 Ekim 2021

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2024-04-30
Gebeli─činizin 30. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Bebe─činiz yakla┼č─▒k lahana b├╝y├╝kl├╝─č├╝nde.
Bebe─čin etraf─▒nda yakla┼č─▒k 100 ml amniyotik s─▒v─▒ var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunlar─▒ ya┼čamaya ba┼člars─▒n─▒z. hormonlar─▒n etkisi ile eklemlerde gev┼čeme ve ruhsal de─či┼čiklikler (anksiete ve depresyon) ba┼člayabilir.
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 39 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 1400 gr :)

^^ ├ľzLem ­čĺť ^^

­čĺ×O─čuz Ka─čan­čĺ× Yusuf G├Âktu─č ­čĹ­čĺ× ├ľyk├╝ ­čĺ×
rank
Kat─▒l─▒m
23 Kas─▒m 2022
K─▒zlar bu Tetenoz a┼č─▒s─▒n─▒ yapan yapt─▒ran var m─▒ yapt─▒rd─▒─č─▒n─▒zda ne kadar ac─▒d─▒ benim eltim tetenoz a┼č─▒s─▒ oldu─ču g├╝n kolu ├žok a─čr─▒yordu kald─▒ram─▒yordu Bir hafta boyunca devam etmi┼č a─čr─▒s─▒ nas─▒l oldu ├žok ac─▒d─▒ m─▒ yand─▒ m─▒ ├žok ┼×imdi ben ├žar┼čamba g├╝n├╝ gidece─čim sa─čl─▒k oca─č─▒na randevum var hem kan al─▒nacak ayn─▒ koldan hem de tetanoz a┼č─▒ vurulacak ├žok Tedirginim ya ├žok ac─▒r diye i┼č yapamam diye .Sizde nas─▒l oldu ├žok ac─▒d─▒ m─▒ Mesela ├╝zerine buz falan koydunuz mu yoksa ge├žene kadar hi├žbir ┼čey yapmad─▒n─▒z m─▒ bide a─čr─▒s─▒ ka├ž g├╝n s├╝r├╝yor beni bilgilendirirseniz sevinirim­čśŐÔŁĄ
Merhaba can─▒m etkisi ge├žmesin diye bir ┼čey kullanma deniliyor evet o biraz a─čr─▒ yap─▒yor ama sa─čl─▒─č─▒n i├žin 3 ile 7 g├╝n aras─▒ a─čr─▒ olabiliyor ben buz vs koymad─▒m

Ecrin'in Annesi

rank
Kat─▒l─▒m
20 Aral─▒k 2023
Vurdur can─▒m ihmale gelme ├Ânemli bir a┼č─▒ .
Ayn kuzumm
Bilmiyorum a┼čk─▒m ben yaptiramadim
Aa niye
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Merhaba can─▒m etkisi ge├žmesin diye bir ┼čey kullanma deniliyor evet o biraz a─čr─▒ yap─▒yor ama sa─čl─▒─č─▒n i├žin 3 ile 7 g├╝n aras─▒ a─čr─▒ olabiliyor ben buz vs koymad─▒m
Merhaba can─▒m valla bakal─▒m ebe ne dicek

H├╝lya12

ÔÖż´ŞĆ ­Łôĺ­Łô¬­ŁôĚ─▒­Łô ­Łô×─č­ŁôÁ­Łôż­Łô­čĹÂ
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
12 Haziran 2022

Ecrin'in Annesi

rank
Kat─▒l─▒m
20 Aral─▒k 2023

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

Son mesajlar