Sorum var TETENOZ AŞISI😒😒

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan TETENOZ AŞISI😒😒 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 515 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı TETENOZ AŞISI😒😒
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 33. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık ananas büyüklüğünde.
İskelet kemiklerinde sertleşme olur ancak kafa kemikleri birleşmez. doğumda kemikler birbirine yaklaşarak alan daraltır ve doğum daha kolay olur. Ödem ve kilo artışına bağlı sinir sıkışması nedeniyle el ayak ve bileklerde karıncalanma ve hissizlik olabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 42 cm ağırlıgı 2000 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bu Tetenoz aşısını yapan yaptıran var mı yaptırdığınızda ne kadar acıdı benim eltim tetenoz aşısı olduğu gün kolu çok ağrıyordu kaldıramıyordu Bir hafta boyunca devam etmiş ağrısı nasıl oldu çok acıdı mı yandı mı çok Şimdi ben çarşamba günü gideceğim sağlık ocağına randevum var hem kan alınacak aynı koldan hem de tetanoz aşı vurulacak çok Tedirginim ya çok acır diye iş yapamam diye .Sizde nasıl oldu çok acıdı mı Mesela üzerine buz falan koydunuz mu yoksa geçene kadar hiçbir şey yapmadınız mı bide ağrısı kaç gün sürüyor beni bilgilendirirseniz sevinirim😊
Ben ilk gebeliğimde iki doz ikinci gebeliğimde 1 doz olmuştum hiçbirinde ağrı sızı olmadı herkeste aynı olmuyor

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

İskelet kemiklerinde sertleşme olur ancak kafa kemikleri birleşmez. doğumda kemikler birbirine yaklaşarak alan daraltır ve doğum daha kolay olur. Ödem ve kilo artışına bağlı sinir sıkışması nedeniyle el ayak ve bileklerde karıncalanma ve hissizlik olabilir.

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bilmiyorum ki canım kaç aşı varki ben ilk defa olduğum için bilemiyorum
Galiba iki doz canım öyle biliyorum ya da 4 muydu ya ? En son dozumu vefat edeen bebeğim de 22 hastalıkta tetanoz aşısı olarak vuruldum ilkinde doğumdan sonra da vurmuslardi

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Galiba iki doz canım öyle biliyorum ya da 4 muydu ya ? En son dozumu vefat edeen bebeğim de 22 hastalıkta tetanoz aşısı olarak vuruldum ilkinde doğumdan sonra da vurmuslardi
Günaydın asko sen niye bu saatte uyanıksın gi🥰aa canım melek olmuş bebeğim ya neden vefat etti ki bn yeni duyuyorum bilmiyorumdum😔

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Günaydın asko sen niye bu saatte uyanıksın gi🥰aa canım melek olmuş bebeğim ya neden vefat etti ki bn yeni duyuyorum bilmiyorumdum😔
Sana da. Canım kızım uyandı emzirdim.yerine koydum uykum kaçtı bir bakayım dedim 🤗 anne karnında hipoplastik sol kalp sendromu konuldu çok uzun bir hikayesi var ve çok üzücü doğdu 6 gün yaşadı 🥺 9 saat süren açık kalp ameliyatı oldu

Tüm sayfalar yüklendi.