Tırnak batması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lale tarafından oluşturulan Tırnak batması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 859 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tırnak batması
Konbuyu başlatan Lale
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Lale

Lale

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba tırnak batmasından o kadar çok çektim ki yaklaşık 7 8 defa operasyon geçirdim en son iki sene önce bir parmağıma tırnak kökü yaktırma ameliyati yapıldı ondan beri bı daha batmadi sadece üniversite hastanesinde yapıyorlar diye biliyorum şuan ben de hamileyim diğer ayağımın iki tarafı da batıyor bunun kesinlikle kesmeyle filan alakası yok ben hiç kesmem kuaföre giderim o bile cikaramazdi tırnağımi size önerim tirnaginizin üstüne batikon varsa dökün bir de furacin denen antibiyotik bı krem var fucidin değil aman o ise yaramıyor pek .furacin efsane bir krem tırnak bastmasinda aile boyu kullanıyoruz 😂 üstüne bolca krem sürüp gazlı bezle kapatın ama sargiyi fazla sıkmayın öyle günde 2 sefer yenileyerek bu dediklerimi yapın sonrasında hiç oynamayin ellemeyin de yoksa tekrar yara yaparsiniz hamilelikten sonra da dediğim gibi kök yakma operasyonu oluyor uyusturup yapıyorlar ben sağ ayağının iki tarafına da yaptırdım operasyondan sonra bı kaç gün çok agridi ama çok şükür bı daha batmadi
Çok sağ olun bilgileriniz çok yardımci olacaktir bende yıllardır uğraşıyorum ama kendim hallediyordum ama su sefer çok farklı aşırı şişmiş hiç bir alet sokamıyorum anneme gidicem soğan kürü dedi deneyeceğim olmadı sizin dediğiniz de aklımda dr a gitmekten korkuyorum çunku parmağım acıdıkça karnimda da bi ağrı oluşuyor korkuyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar