Sorum var Tiroid sonuçlarım düşük çıkmış ne gibi sonuçlar olur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Tiroid sonuçlarım düşük çıkmış ne gibi sonuçlar olur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,568 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tiroid sonuçlarım düşük çıkmış ne gibi sonuçlar olur
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demet

Demet

Kayıtlı Üye
rank

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar tiroid sonuçlar düşük çıkmış cuma doktorumla konuşcam yani ne gibi sonuçlar olur? Düzelir dimi etkileri neler
Benim amacam kızının da tiroid düşüktü ilaç kullanmadı bebegini kaybatti 3 ay sonra tekrar hamile kaldı tiroid gene düşüktü doğumu kadar ilaç kullandı çok şükür hiç bir sıkıntı yaşamadı ilaç kullanmayı ihmal etme kotrolerine git mutlaka

Slhhdr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar tiroid sonuçlar düşük çıkmış cuma doktorumla konuşcam yani ne gibi sonuçlar olur? Düzelir dimi etkileri neler
Bende de aynı sorun var ben ilaç kullanıyorum euthyrox diye bi ilaç ve 3 haftada bir kontrole gidiyorum çok şükür düzelme var ve eğer tedavi olmazsan bebekte zeka geriliğine sebep olabiliyormuş yani bu arada sonucun kaç çıktı benim normal değer 2/4 arası olması gerekirken bende 7 çıkmıştı ama çok şukur şuan 4.31 oldu

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Benim amacam kızının da tiroid düşüktü ilaç kullanmadı bebegini kaybatti 3 ay sonra tekrar hamile kaldı tiroid gene düşüktü doğumu kadar ilaç kullandı çok şükür hiç bir sıkıntı yaşamadı ilaç kullanmayı ihmal etme kotrolerine git mutlaka
Aman Allahım Allah korusun ay ne korktum şimdi bunu okuyunca 😱😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende de aynı sorun var ben ilaç kullanıyorum euthyrox diye bi ilaç ve 3 haftada bir kontrole gidiyorum çok şükür düzelme var ve eğer tedavi olmazsan bebekte zeka geriliğine sebep olabiliyormuş yani bu arada sonucun kaç çıktı benim normal değer 2/4 arası olması gerekirken bende 7 çıkmıştı ama çok şukur şuan 4.31 oldu
11 bnde

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar