Sorum var Tiroid sonuçlarım düşük çıkmış ne gibi sonuçlar olur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Tiroid sonuçlarım düşük çıkmış ne gibi sonuçlar olur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,590 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tiroid sonuçlarım düşük çıkmış ne gibi sonuçlar olur
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demet

Slhhdr

Kayıtlı Üye
rank
Aman Allahım Allah korusun ay ne korktum şimdi bunu okuyunca 😱😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

11 bnde
Korkma sen direk endokrinoloji uzmanına git ve durumunu belirt sana uygun dozda ilacını verir. İnşallah bir sorun olmaz eğer tedavini aksatmazsan sağlıkla çocuğunu kucağına alırsın inşallah benim şuan ne bende ne de bebeğimde bir sorun görünmüyor korkma düşük ol a ihtimali o kadar yüksek bir ihtimal değil tamam

Kızlar tiroid sonuçlar düşük çıkmış cuma doktorumla konuşcam yani ne gibi sonuçlar olur? Düzelir dimi etkileri neler
Benşm ki yüksek çıkmıştı ilaç verdi ve her ay gitmeden önce testi yeniliyorum artma eksilme var mı diye muhtemelen sana da öyle yapar belki canım :) sağlıklı bir şekilde kucağına almayı ve mutlu bir şekilde eve dönmeyi nasip etsin rabbim insallah :)

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 22. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kabak büyüklüğünde.
Bebeğimiz yeni doğanın minik kopyası halini aldı. gözler oluştu fakat iris hala siyah pigment halinde. ince tüyler (laguna) cildi kaplar. pankreas hormon üretimine başlar. Cilt değişiklikleriniz artmaya devam eder. kalça, karın ve gögüste sellülitler oluşmaya
başlar. kaşıntı olabilir. nemlendirici kremler kullanılabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 29 cm ağırlıgı 470 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Benşm ki yüksek çıkmıştı ilaç verdi ve her ay gitmeden önce testi yeniliyorum artma eksilme var mı diye muhtemelen sana da öyle yapar belki canım :) sağlıklı bir şekilde kucağına almayı ve mutlu bir şekilde eve dönmeyi nasip etsin rabbim insallah :)
Amin canimmm çok sagoll
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim bencede troidte sorun var iç hastalıklara yonlendirdi gttim kan verdim sonuclara bkti troid bezlerin normalin çok üstünde çok hızlı çalışıyor dedi doktor 1 aylık ilac tedavisi başlattı kullan gel ddi 15 gün kullandim aile hekimi aylık çağırıyor ya ona denk geldi kan aldi hiç bir sorun yok herşey yolunda dedi ondan 2 ay snra yine kan verdim şükür sorun yok ddi demem odur ki korkulacak bir şey yok.sen doktoruna git ilaçlarıni duzenli kullan gerisi Allahin takdiri
Amin çok sagol canim düzelir tabi Allahın izniyle

G

Gülşen78

Guest
Kızlar tiroid sonuçlar düşük çıkmış cuma doktorumla konuşcam yani ne gibi sonuçlar olur? Düzelir dimi etkileri neler
Benimde düsuk cikti doktorum dahiliyeye gorun dedi.dahiliyeye gittim.ilk üc ayda normal.yalanci tiroid diyoruz ilaca vs herhangi birseye gerek yok dedi.biray sonra gel tekrar bakariz dedi

Tüm sayfalar yüklendi.