Tuvalet alistirma

• Konbuyu başlatan Bir prenses annesi
  • Toplam 15 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bir prenses annesi tarafından oluşturulan Tuvalet alistirma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 974 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tuvalet alistirma
Konbuyu başlatan Bir prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya
B

Bir prenses annesi

Guest
Kizlarr benim iki bucuk yasinda oglum var tualete alistiriyorum bir haftamiz doldu ..bi cocuk kac haftada veya kac ay icinde cis var anne soyler altina etmez lavaboya giderrr .. vallahi hamleymm cok zor gelio lavaboya alistirmak 🙁🙁

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Kizlarr benim iki bucuk yasinda oglum var tualete alistiriyorum bir haftamiz doldu ..bi cocuk kac haftada veya kac ay icinde cis var anne soyler altina etmez lavaboya giderrr .. vallahi hamleymm cok zor gelio lavaboya alistirmak 🙁🙁
Benm de 2.5 yaşında alistirmaya çalışıyorum 27 haftalık hamileyim ne yapacağım bilmiyorum

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Hemen söylemez cnm kendini de oğlunu da yıpratma bnce

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Size bişey söylemek istiyorum bende şu anda dört aylık hamileyim benim kızım bir buçuk iki yaşında öğrendi tuvaletini gecede gündüz de bez baglamadim hemen her geldiğinde söyledi götürdüm şu anda çok iyiyiz çok şükür Alıştı her ikisinede odasını da bir buçuk yaşında ayirmistim 😊😊☺️ yani benimki üç dört günde alıştı tabi bu çocuktan çocuğa fark gösterebilir inşallah en kısa zamanda sizinkide alışır çok rahatlıyor insan

Büşraadabag

Kayıtlı Üye
rank
Benim 3 yaşında kızım var daha bu ay 3 yaşına girdi 1 aydan fazla tuvalete götürüyorum gece sadece altını bezliyorum 27 haftalık hamileyim uğraşması zor oluyo kısaca canını isterse çişim var diyor istemezse demiyor genelde altına kaçırıyor sürekli çiş varmı derseniz eminim 3 hafta içinde az da olsa söyleye bilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar