Tuvalet egitimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Efnan tarafından oluşturulan Tuvalet egitimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,714 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tuvalet egitimi
Konbuyu başlatan Efnan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Efnan

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
2 oglum var biri 6 yasinda geceleri bagliyorrum altini digeri 3 yasinda yeni ogtetiyorum nasil ogretehilirim hem geceleri hem gunduzleri yardimci olun lutfen😣😪
Kuşum 6 yaşındaki cocuqun altı baqlanirmi hiç iyi yapmamssn böyle yapmkla cocuk o beze hep quwenir akşamları. Benim oqlum 4 yaşına qirecek 1 ay sonra. Tam 2bucuk yasinda babasi alistrdi. Biqun ew süpüryrdm altına kaka yapmsti bezini aldım altı açık pijamasi wardi haftasonuydu eşime dikkat et isemesin süpüryum banyo yaptrcam dedim baktım eşim cocuqu tuwalete qotrms çişini yaptırıyor aferim benm oqluma dedi takdir etti oqun boyunca eşim hep ilqilendi çocuk hep tuwalete yaptı akşam bez baqladim ama her 3 saatte bi tuwalete kaldrdim 3 qun boyunca böyle yaptım qunduz çişini 3qunde öqrendi lazimliqa deqil tuwalete yaptı lazimliqi istemedi. Gece ise yaklaşık 1 ayı buldu kuşum 3 saatte 1 çişe kaldırdım aylık bez almstim 60li 1 ay kullanamdm bez elimde kaldı hala duruyor. İş sende kuşum qece uykunu böl 6 yasindaki cocuqunu alistr. Günduzu eşim qeceyi ben hallettim o qunden bu qune daha bez baqladm şeytan kulaqna kurşun 2 aylık kardeşi war qünüler dediler öyle bi durumda olmadı anlattm ifade ettim. Üzerine düş olmuycak şey yok tatlım 😊

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
2 oglum var biri 6 yasinda geceleri bagliyorrum altini digeri 3 yasinda yeni ogtetiyorum nasil ogretehilirim hem geceleri hem gunduzleri yardimci olun lutfen😣😪
Canım çok sık tuvalete kaldırıyordum oğlumda gece kendimi zorluyordum uyanıyordum onu da kaldırıyordum zaman la alisti biraz zorlanacaksin ama sonra rahat edersin canim

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Geceleri de asla bağlamayın alışkanlık olur bez bırakamaz yatagına sıvı geçirmez koruyucu kulllanın bir iki altına yapıp öğrenecek biraz sabır istiyor zaten kendileri de bir kaç defa altına yapınca kendilerinden tiksinip tuvalete gidecekler özellikle 6 yaşındakini hemen bezden bırakın bagladıkca sürer gider böyle

Efnan

Kayıtlı Üye
rank
Geceleri de asla bağlamayın alışkanlık olur bez bırakamaz yatagına sıvı geçirmez koruyucu kulllanın bir iki altına yapıp öğrenecek biraz sabır istiyor zaten kendileri de bir kaç defa altına yapınca kendilerinden tiksinip tuvalete gidecekler özellikle 6 yaşındakini hemen bezden bırakın bagladıkca sürer gider böyle
Inşallah canım dediğini yapacam tesekurler

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Küçükler kıyamıyorum uyku sersemiler AMIN ALLAH razı olsun kardeşim sağol
Neden kıyamıyorsun kötü bir şey değilki şimdi yenidoğan tuvalet iletişimi yapıyorlar bebekler altına yapma refleksi ile doğmıyor biz yapmasını öğretiyoruz sonrada artık yapmamayı öğretmeye çalışıyoruz

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
6 yas cok buyuk bi yas canım cişi ogrenmesi İcin gece bez baglamayı bırakmalısın tuvaleti her yaptıgı zaman taktir etmelisin sureklı tuvalete Goturmek cocuklara bıkkınlık verır ve girmek istemezler cişlerini oyuna cevir oyunla anlatarak tuvaleti egtımı verebilirsin tuvalet ile ilgili sarkılar dınletebılırısin 6 yasındakinın cısı gıttıgını gorunce takdir edildıgını gorunce kardesi de yapmak isteyecektir

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Ben oğluma 2 buçuk yaşında başladım çiş eğitimine pes ettim bı ara üç yaşını doldurmadan tekrar denemeye karar verdim tuvalete oturmam düşerim lazimliga popom sıkışır diyordu hep bı bahanesi vardı isemeye görüyordum ağlıyordu cisim yok diye wc den çıkar çıkmaz altına isiyordu en ilgi çekici ne yapabilirim dedim o ara uzay astronot gibi şeyleri seviyordu wc basamağı aldım üzerinde galaksi resimleri uzay mekigi ay yıldız birsuru uzayla ilgili şeyler var her wcye girdiğimizde burdan bir gezegen seç sana onun hikayesini anlaticam dedim ilk başlarda pek yanaşmadı bı kaç kez abartılı hikayeler uydurup dikkatini çekmeyi başardım her girdiğimizde farklı hikaye uyduruyordum her 5 dj da bir tuvalet e oturmaya başladı sabırla devam ettim daha sonra gün içinde cisim geldi hadi gidelim anne bu sefer peynirden yapılan ay ı anlat diye kendisi seciyordu cisi kakasi boyunca hikayelere devam ediyordum şuan 5 yaşında kendi lambayı yakıyor isiyor çıkıp geliyor artık hikayede anlattirmiyo çok sabır gerektiren bir durum inşallah sende bı yolunu bulursun canım

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Cnm geceleri arada kaldr lavaboya götür öyle öyle geceleri de bırakır bezi bnm kızım 2.5 yaşında öğrendi geceleri de baglamadim arada sırada kaldryodum gece lavaboya ilk zmnlar da altına su geçirmez Alex koydum ne olur ne olmaz diye çok şükür alıştı öyle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar