Tuvalet eğitimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Tuvalet eğitimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,250 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tuvalet eğitimi
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tuvalet eğitimi ne başlamak istiyorum ama nasıl olacak bilmiyorum iki yaşına girecek oğlum denedim ama inatlasiyor yardımcı olur musunuz nasıl başaracağız biz 🤗🤗😍
@Zeynep23 de kızı 2 yaşına girdi ve eğitime başladı canım eminim yardımcı olur

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Tuvalet eğitimi ne başlamak istiyorum ama nasıl olacak bilmiyorum iki yaşına girecek oğlum denedim ama inatlasiyor yardımcı olur musunuz nasıl başaracağız biz 🤗🤗😍
Bende kenarda bekliyim bnm kızda kasımda 2 yaş olacak tecrübeleri kenara yazarım beklemede kalim🥰

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş 😂😂 şaka bir yana da zor bir dönem öncelikle çocukta bazı kriterler var eğitime hazır olduğuna dair. Bunlar iki saatten fazla bezinin kuru kalması sen bezini degistirmeye yatirdiginda kendisi çıkarmaya çalışması ıslaklık kuru kavramını anlamış olması ve en önemlisi de çişini tutmayı bilmesi ve o bölgedeki kasların gelişmiş olması gerekir. Ben 18. aydan sonra lazımlık aldım anlattım ara ara oturttum eğitime başladığımda korkmadı severek oturdu. Çocukla iletişim kurmak çok önemli tuvaletini nereye yapacağını anlamalı ilk oturttum bezini çıkardım sadece zıbın ve şort giydirdim bu süreçte gece yatarken bez bağladım. Su içtikten yemek yedikten 10-15 dk sonra lazımlığa oturttum yapsa da yapmasa da ilk başlarda tedirgin oluyorlar vücudumdan birşey çıkıyor diye merak ediyorlar iletişimle bu korkuda geçiyor tuvaletin korkunç bir yer olmadığını anlaması lazım 1,5 hafta olacak şimdi kakasını söylüyor çişini arada kaçırıyor inşallah onunda öğrenecek kısa zamanda sabır gereken bir dönem.

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş 😂😂 şaka bir yana da zor bir dönem öncelikle çocukta bazı kriterler var eğitime hazır olduğuna dair. Bunlar iki saatten fazla bezinin kuru kalması sen bezini degistirmeye yatirdiginda kendisi çıkarmaya çalışması ıslaklık kuru kavramını anlamış olması ve en önemlisi de çişini tutmayı bilmesi ve o bölgedeki kasların gelişmiş olması gerekir. Ben 18. aydan sonra lazımlık aldım anlattım ara ara oturttum eğitime başladığımda korkmadı severek oturdu. Çocukla iletişim kurmak çok önemli tuvaletini nereye yapacağını anlamalı ilk oturttum bezini çıkardım sadece zıbın ve şort giydirdim bu süreçte gece yatarken bez bağladım. Su içtikten yemek yedikten 10-15 dk sonra lazımlığa oturttum yapsa da yapmasa da ilk başlarda tedirgin oluyorlar vücudumdan birşey çıkıyor diye merak ediyorlar iletişimle bu korkuda geçiyor tuvaletin korkunç bir yer olmadığını anlaması lazım 1,5 hafta olacak şimdi kakasını söylüyor çişini arada kaçırıyor inşallah onunda öğrenecek kısa zamanda sabır gereken bir dönem.
Aaaa ne zor bir dönem ya inatlaşma varmı peki cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnsallah hemen alışır 🌺
İnşallah cnm ya

İnsallah hemen alışır 🌺
İnşallah cnm ya

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Aaaa ne zor bir dönem ya inatlaşma varmı peki cnm

İnşallah cnm ya

İnşallah cnm ya
🤲🏻❤️🌺

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
benimde iki yaşina girecek oğlum bezini cikartiyo tolete goturuyorum yapmiyo iceri gelince yapiyo biraz daha buyumesini bekliyorum akli selim olunca inşallah daha iyi olur ve cabuk alişir

Tüm sayfalar yüklendi.