Tuy dökücü krem?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Saripapatyam tarafından oluşturulan Tuy dökücü krem? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,603 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tuy dökücü krem?
Konbuyu başlatan Saripapatyam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eymenin Annesi

Saripapatyam

Kayıtlı Üye
rank
3 hafta sonra doğumum var kızlar şuan jilet kullanıyorum ama doğumda tüy dökücü kullanmak istiyorum daha pürüssüz yapıyor hamileyken kullanan var mı? Bi zararı var mıdır acaba ki doktorum erkek sormaya utanıyorum 🤭

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
3 hafta sonra doğumum var kızlar şuan jilet kullanıyorum ama doğumda tüy dökücü kullanmak istiyorum daha pürüssüz yapıyor hamileyken kullanan var mı? Bi zararı var mıdır acaba ki doktorum erkek sormaya utanıyorum 🤭
Bende aynı durumdayım şuan bile kullanabilsem kullanırım ama riske girmek istemediğimden jilet kullanıyorum tüy dökücü gibi olmuyor hiç bi zaman doğum zamanı bir kerelik kullanmayı düşünüyorum aksilik çıkmazsa inşallah

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Ben epilasyon aleti kullaniyorm qünlük aliyorum buda iyi oluyor kullanmamssan hiç tahriş ederde. Tüy dökücü nasıl daha iyi temizliyorki ben qebelikten önce kullandım jiletten farki yok

Saripapatyam

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı durumdayım şuan bile kullanabilsem kullanırım ama riske girmek istemediğimden jilet kullanıyorum tüy dökücü gibi olmuyor hiç bi zaman doğum zamanı bir kerelik kullanmayı düşünüyorum aksilik çıkmazsa inşallah
Tüy dökücü hepsini alıyor şahsen şuan jiletle hepsini alamıyorum görmüyorum ki nasıl alayim 🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben epilasyon aleti kullaniyorm qünlük aliyorum buda iyi oluyor kullanmamssan hiç tahriş ederde. Tüy dökücü nasıl daha iyi temizliyorki ben qebelikten önce kullandım jiletten farki yok
Jiletle aynı alıyor evet ama görmediğim yerleride alıyor o jiletle her yeri göremiyorum gobegimden dolayı

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Tüy dökücü hepsini alıyor şahsen şuan jiletle hepsini alamıyorum görmüyorum ki nasıl alayim 🤣

Jiletle aynı alıyor evet ama görmediğim yerleride alıyor o jiletle her yeri göremiyorum gobegimden dolayı
Bende qöremiyorum ama 5 yıldr epilasyon kullandqm için elim alışık bana kolay oluyor o yüzden ilk qebelqmdede aynısını yapmıştım. Ama bi zarari olacaqnida sanmıyorum tüy dökücü kremin qooqlden arastr istersenz

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank

Nasıl oluyor kaç dk bekliyor zararlımı

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben gebelikte Dr sormuştum kesinlikle hayır kimyasal içerdiği zararlı dedi ve ağda önermişti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar