Tuy dökücü krem?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Saripapatyam tarafından oluşturulan Tuy dökücü krem? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,629 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tuy dökücü krem?
Konbuyu başlatan Saripapatyam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eymenin Annesi

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı durumdayım şuan bile kullanabilsem kullanırım ama riske girmek istemediğimden jilet kullanıyorum tüy dökücü gibi olmuyor hiç bi zaman doğum zamanı bir kerelik kullanmayı düşünüyorum aksilik çıkmazsa inşallah
ben dogumuma yakin koföre gitmeyi düşünüyorum giden varmi koföre
Ben epilasyon aleti kullaniyorm qünlük aliyorum buda iyi oluyor kullanmamssan hiç tahriş ederde. Tüy dökücü nasıl daha iyi temizliyorki ben qebelikten önce kullandım jiletten farki yok
iki ay kaldi dogumuma ondan dolayi 1 ay kala gidecem dogumuma kadar ben şimdi alamiyorum bide dogumda hiç alamam valla ama en iyi si epilasyon dogumdan sonra epilasyona başlicam hemen ilk işim
Korkulacak bişey yok aslında bira dayanırsan gerçekten tertemiz oluyor jiletin stresi ztn yetiyor insana 2 güne orman gbi çıkıyor
misal ben hep agdayla yada beyaz doktor eldiveniyle aldim şimdi fazla yok jilet vurursam cok kötu cikar ondan dolayi koför en iyisi diye düşünuyorum ben eltim hamile olmadigi halde her 2 haftada bir gidiyo koföre bu sefer ben de gitmek istiyorum dogumuma yakin eltim bana gidelim diyo ama cekiniyodum bu zamana kadar ama bu aydan sonra cok zorlaniyorum onun icin bu ay kendim yapacam önumuzdeki aydan sonra koföre gidecem canlarım
Aboo çok korkarım 🤭 birde dinen caiz değil dediler özel bölgeyi görüyorlar yaa

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bende ağdaya gidiyorum kızlar ilk doğumunda jilet yapmıştım heryerine yayıldı birde her banyoya girdgimde almak zorundaydim simdi ağdaya gidiyorum rahat oluyor ayda bir gidiyorum

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
ben dogumuma yakin koföre gitmeyi düşünüyorum giden varmi koföre

iki ay kaldi dogumuma ondan dolayi 1 ay kala gidecem dogumuma kadar ben şimdi alamiyorum bide dogumda hiç alamam valla ama en iyi si epilasyon dogumdan sonra epilasyona başlicam hemen ilk işim

misal ben hep agdayla yada beyaz doktor eldiveniyle aldim şimdi fazla yok jilet vurursam cok kötu cikar ondan dolayi koför en iyisi diye düşünuyorum ben eltim hamile olmadigi halde her 2 haftada bir gidiyo koföre bu sefer ben de gitmek istiyorum dogumuma yakin eltim bana gidelim diyo ama cekiniyodum bu zamana kadar ama bu aydan sonra cok zorlaniyorum onun icin bu ay kendim yapacam önumuzdeki aydan sonra koföre gidecem canlarım
Valla ben hiç ağda yapamadım dayanamıyorum o yüzden napcam bilmiyorum normal doğum olursa eğer ne zaman yapacağımı da bilmiyorum 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tüy dökücü hepsini alıyor şahsen şuan jiletle hepsini alamıyorum görmüyorum ki nasıl alayim 🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Jiletle aynı alıyor evet ama görmediğim yerleride alıyor o jiletle her yeri göremiyorum gobegimden dolayı
Aynen tüy dökücü pürüzsüz oluyor ağda yapmış gibi çok iyi oluyor ama işte kimyasal olduğu için şimdide göremiyorum hiç aşağı ayna yardımı falan yapcaz bişeyler artık😂

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuaförlerin eli hızlı olduğu için özel bölge 5 dk bile sürmüyor 2 dakikada çat çat bi bakmışsın bitmiş jilet berbat tüy dökücü de riskli hemde çok ağır kokuyor tavsiye etmem

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar