Ultrason kagidi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İzelin Annesi tarafından oluşturulan Ultrason kagidi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,835 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ultrason kagidi
Konbuyu başlatan İzelin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Neslihan gayiranal

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Ultrason kagıdıgın yanında resım siz veriyorlar onda yazıyor EFW (hadlock) sonra VALUE yazının altında kilosu yazıyor RANGE yazanın altındada aldıgı gram canım

Ya ben geçen hafta hastane de bı bayanla tanıştım bugün yarın doğdu doğacak bebek dedi cinsiyet ne dedim devlete gittim şimdiye kadar söylemediler diyor 😃
Hani belki kız bebek istemeyenler aldırır mantığıyla söylemiyor olabilirler diye düşündüm ama zaten yaklaşık 3.5 4 aylıkken cinsiyeti belli oluyor o aydan sonra da zaten kürtaj olmuyor neden söylemiyorlar çok saçma herkesin en doğal hakkıdır bebeğinin cinsiyetini öğrenmek ona göre odaları hazırlanıyor kıyafetleri alınıyor 🤔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Neden söylemiyorlarki acaba.insan hem merak ediyor hemde alışveriş yapılacak.Nasıl olcakki öyle
Bilemiyorum insanin en doğal hakkı öğrenmek ama işte bu tuhaflık var yurt dışında da bazı ülkelerde söylenmiyor Muş cinsiyet sebebin8 gerçekten merak ediyorum

Tüm sayfalar yüklendi.