Sorum var Ultrasona göre cinsiyet tahmini

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde hilal begendi tarafından oluşturulan Ultrasona göre cinsiyet tahmini başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 804 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ultrasona göre cinsiyet tahmini
Konbuyu başlatan hilal begendi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

hilal begendi

Kayıtlı Üye
rank
17143845460847806629697098394209.jpg
arkadaslar 12 haftalık ultrason görüntüsü tahminleri alalım 🤗

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kız Ayşenurm nasılsın cnm bebisler nasıl
Şüküe iyiyim birtanem bugün dikiş aldırdım . Sorun yok prensesi banyo yaptırdık uyuyor mışıl mışıl kayroş desen anneanne ve dedesi ile pazara gitti 😂😂evde kızımla tek kaldım yemek yapıyorum akşama daha doğrusu annem yemek koymuş onları kontrol ediyorum. Sen nasılsın canım ne var me yok kızçe nasıl karnındaki yakışıklı nasıl iyi mi

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Şüküe iyiyim birtanem bugün dikiş aldırdım . Sorun yok prensesi banyo yaptırdık uyuyor mışıl mışıl kayroş desen anneanne ve dedesi ile pazara gitti 😂😂evde kızımla tek kaldım yemek yapıyorum akşama daha doğrusu annem yemek koymuş onları kontrol ediyorum. Sen nasılsın canım ne var me yok kızçe nasıl karnındaki yakışıklı nasıl iyi mi
Hep iyi olun bitanem bizde iyiyiz çok şükür cnm kızımda iyi oglusda iyi çok şükür yine edirneye gidiyoruz emar cekcekmis Dr bide randevu aldılar gece 00.30 şaka gibi 🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hep iyi olun bitanem bizde iyiyiz çok şükür cnm kızımda iyi oglusda iyi çok şükür yine edirneye gidiyoruz emar cekcekmis Dr bide randevu aldılar gece 00.30 şaka gibi 🤣
Neden kız bir sorun mu oldu da edirne iyidir doktorlarına güven baya araştırmacılar ya

Tüm sayfalar yüklendi.