Ultrasonda hafta geriden geliyor ve kalp atışı duyulmadi kızlar yardım lütfen 🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde NazlıCan tarafından oluşturulan Ultrasonda hafta geriden geliyor ve kalp atışı duyulmadi kızlar yardım lütfen 🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,853 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ultrasonda hafta geriden geliyor ve kalp atışı duyulmadi kızlar yardım lütfen 🙏
Konbuyu başlatan NazlıCan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

Dolunay

Kayıtlı Üye
rank
Cnm oncelikle hayirli olsun zaten 6 haftadayken sadece kese gozukuyor ultrasyonda gozukmuyor kucuk oldugu icin alttan baksa tehlikeli 7 haftalik ken kalp atisi gozukuyor yine duyulmuyor 9 yada 10 haftalikken duyabilirsin kalp atisini
Bana da kese var dedi . Kaç haftalık dedim 2 haftalık daha çok yeni dedi . 2 haftada kese oluşuyormu kızlar

NazlıCan

Kayıtlı Üye
rank
Bana da kese var dedi . Kaç haftalık dedim 2 haftalık daha çok yeni dedi . 2 haftada kese oluşuyormu kızlar
Ben 5.haftada görmüştüm keseyi 2 haftada olusmaz benim bildiğim canim hiç duymadim yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm oncelikle hayirli olsun zaten 6 haftadayken sadece kese gozukuyor ultrasyonda gozukmuyor kucuk oldugu icin alttan baksa tehlikeli 7 haftalik ken kalp atisi gozukuyor yine duyulmuyor 9 yada 10 haftalikken duyabilirsin kalp atisini
Ben keseyi 5.haftada gördüm kuzum şimdi benim hesabima göre 8.haftadaim yani 6 olmasi mümkün değil zaten 3 haftadir bulanti çekiyorum 6.haftada yeni başlamıştı bulantim garip bi durum anlayamıyorum

Ben de aynı şeyi yaşıyorum 7 +5 olması gerekirken 6+2 gözüküyor dedi çok yavaş kalp atışı gördü biz de bekliyoruz dua ediyoruz Rabbim bize bağışlasın yavrularımızı
Aminn insallah devlet hastanelerinde makineler sıkıntıli olabiliyormuş geriden gelebiliyormus o yüzden imkanin varsa eger ozele gitmeni oneririm böyle riskli durumlarda

Geç döllenme olduysa doktorun dediği tarih doğru yani 6 hafta olması gerek
Gec döllenme değil sanirim çünkü ben adetime 5 gün varken kan sonucunda 804 olarak öğrendim. Hatta erken bile değil mi

Doktorunu değiş bnce
Degistircem ilk gittim buna randevu almak ölüm heryer dolu

Son düzenleme:

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugün hastaneye gittim. Normalde 7+6 yiz ama doktor ben 6.haftada olarak gördüm dedi ve kalp atışını duyamadım erken olduğu için olabilir dedi. 6.hafta olmasi mümkün değil nasil nasil bu kadar fark oluyor bi de kalp atışını duymamış olmasi normal mi sizce? Devletteki makineler çok eski olduğu için böyle olabiliyormuş başına gelen var mi?
8 ve 10 hafta arasında kalp atışı duyulur

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Ben 5.haftada görmüştüm keseyi 2 haftada olusmaz benim bildiğim canim hiç duymadim yani

Ben keseyi 5.haftada gördüm kuzum şimdi benim hesabima göre 8.haftadaim yani 6 olmasi mümkün değil zaten 3 haftadir bulanti çekiyorum 6.haftada yeni başlamıştı bulantim garip bi durum anlayamıyorum

Aminn insallah devlet hastanelerinde makineler sıkıntıli olabiliyormuş geriden gelebiliyormus o yüzden imkanin varsa eger ozele gitmeni oneririm böyle riskli durumlarda

Gec döllenme değil sanirim çünkü ben adetime 5 gün varken kan sonucunda 804 olarak öğrendim. Hatta erken bile değil mi

Degistircem ilk gittim buna randevu almak ölüm heryer dolu
Öyle valla allah yardım etsin

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugün hastaneye gittim. Normalde 7+6 yiz ama doktor ben 6.haftada olarak gördüm dedi ve kalp atışını duyamadım erken olduğu için olabilir dedi. 6.hafta olmasi mümkün değil nasil nasil bu kadar fark oluyor bi de kalp atışını duymamış olmasi normal mi sizce? Devletteki makineler çok eski olduğu için böyle olabiliyormuş başına gelen var mi?
Canım ben 8.haftada duydum kalp atışlarını

Birde bebek oluyunca haftasını söyledi bana bebek gözükmedi 6.haftada hafta ile alakalğ hiç bişey söylemedi o zaman 8.haftada söyledi hafta olarak

NazlıCan

Kayıtlı Üye
rank
Ozaman duyarsın canım her insanda bir olmuyo bende geç duydum kalp sesini keseyide geç gördüm kese gözükmeyince doktor dış gebelik olabilir demişti 10 gün sinra tekrar çağırdığında gördük keseyi bence içini ferah tut kalbini kötüye yorma ozaman daha kötü olur iyi düşün hep
Evet canim saolasin ama. Insan ister istemez bi korkuyor. Benim anlamadigim da 5.haftada kese göründü erken ama 8.haftadayken 6.hafta demesi garip gekiyor bir hafta geri olsa anlarim 2 hafta geri söylüyor. Neyse carsamba netleşir ins ozele gidince

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Evet canim saolasin ama. Insan ister istemez bi korkuyor. Benim anlamadigim da 5.haftada kese göründü erken ama 8.haftadayken 6.hafta demesi garip gekiyor bir hafta geri olsa anlarim 2 hafta geri söylüyor. Neyse carsamba netleşir ins ozele gidince
Biliyorum insanın icinde korku oluyo ister istemez inşallah güzel haber alırsın

S

Srpl

Guest
Öncelikle hayırlı olsun. Hangi şehirdesiniz öğrenebilir miyim? Ben de ilk devlete gittim. Keseyi gördü ve geriden geldiğini sadece keseyi gördüğünü söyledi ki gebe kaldığım tarihi çok iyi biliyorum. Sonra özele gittim. Orda doktor günü gününe benim tarihimi verdi. Kalp atışını duyduk. İçini ferah tut ve devletteki ultrason lara çok güvenme. Bol ceviz ve muz ye hergün :)

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar