Ultrasonda hafta geriden geliyor ve kalp atışı duyulmadi kızlar yardım lütfen 🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde NazlıCan tarafından oluşturulan Ultrasonda hafta geriden geliyor ve kalp atışı duyulmadi kızlar yardım lütfen 🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,777 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ultrasonda hafta geriden geliyor ve kalp atışı duyulmadi kızlar yardım lütfen 🙏
Konbuyu başlatan NazlıCan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugün hastaneye gittim. Normalde 7+6 yiz ama doktor ben 6.haftada olarak gördüm dedi ve kalp atışını duyamadım erken olduğu için olabilir dedi. 6.hafta olmasi mümkün değil nasil nasil bu kadar fark oluyor bi de kalp atışını duymamış olmasi normal mi sizce? Devletteki makineler çok eski olduğu için böyle olabiliyormuş başına gelen var mi?
Canım normaldir geç döllenme olmuş olabilir iki üç hafta sonra bir daha git doktora o zaman inşallah duyarsın 🤲🤗

A

Aycan.58

Guest
Kizlar bugün hastaneye gittim. Normalde 7+6 yiz ama doktor ben 6.haftada olarak gördüm dedi ve kalp atışını duyamadım erken olduğu için olabilir dedi. 6.hafta olmasi mümkün değil nasil nasil bu kadar fark oluyor bi de kalp atışını duymamış olmasi normal mi sizce? Devletteki makineler çok eski olduğu için böyle olabiliyormuş başına gelen var mi?
Gec döllenme olabilir cnm 1 hafta veya 10 gün geride olması normal kabul edilir geç döllenme olduğu icin bendede oyle olmuştu 8 haftalık gittiğimde doktor 6 hafta 5 günlük dedi kalp atışını duyduk

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Cnm oncelikle hayirli olsun zaten 6 haftadayken sadece kese gozukuyor ultrasyonda gozukmuyor kucuk oldugu icin alttan baksa tehlikeli 7 haftalik ken kalp atisi gozukuyor yine duyulmuyor 9 yada 10 haftalikken duyabilirsin kalp atisini
Bana hep hanileliğin başında sürekli alttan baktilar kese 5 haftalikken gorundu kalbi 7 haftada duyuldu, bi tehlikesini gormedim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar