Ultrasyonda bebek görünmüyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Bsramina tarafından oluşturulan Ultrasyonda bebek görünmüyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 488 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Ultrasyonda bebek görünmüyor
Konbuyu başlatan Bsramina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aras annesi

Bsramina

Kayıtlı Üye
rank
Beta degerim 106,2 çıkıyor hamileymisim ama ultrasyonda gebeliğe rastlanmadı dedi dün doktor haftaya tekrar gel dedi bu durumu yaşayan var mı 😔

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Beta degerim 106,2 çıkıyor hamileymisim ama ultrasyonda gebeliğe rastlanmadı dedi dün doktor haftaya tekrar gel dedi bu durumu yaşayan var mı 😔
Daha çok erken bu değerlerle henüz 4 haftalık bi gebelik oluyor sanırım ultrasonda hiç bişey göremezsin doktorunun bunu demesi lazım sana ben 6.haftada zor gördüm keseyi bebek yoktu haftaya gel dedi ama ben iki hafta bekledim tam net olması için 8.haftada bebeğimi gördüm kesinlikle 7.haftadan önce gitme derim

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Bnmde gözükmemişti ne kese ne de bebek sonra değer yükselince gözüktü

aras annesi

Kayıtlı Üye
rank
bende aynı durumu yaşadım canım beta hcg degerim 290 Dı ama ne kese nede bebek görüldü sürekli gittim doktora 2 günde bir kan verdim beta hcg degerim yükseliyor mu diye takip ettim çok şükür 2 gün aralıklarla 1000 geçti 7 haftalıkken gittim kalp atışları başlamıştı takip et kan ver yükseliyor mu diye bak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar