Unutkanlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evinn tarafından oluşturulan Unutkanlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 814 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Unutkanlık
Konbuyu başlatan Evinn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alparslan💙

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilaclarini felan not aliyorum artik sende deneyebilirsin üsenmezsen😋🙈
Bende not almaya başladım👍😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk bir ay uykusuzluk yorgunluk kafamız o kadar dolu oluyor ki birde bendede çok olurdu telefonu buzdolabına koyup unutuyordum veya elimde ki emziği arıyordum
Kıyamam ya 😊 geçti mi peki sonra

Bende öyleyim ben 4 bucuk ayfır dohurfum sezeryan oldum ondanm nedir çok unutuyorum ve bu beni deli ediyor

Bende öyleyim ben 4 bucuk ayfır dohurfum sezeryan oldum ondanm nedir çok unutuyorum ve bu beni deli ediyor0i9kkkĺ

Bende öyleyim ben 4 bucuk ayfır dohurfum sezeryan oldum ondanm nedir çok unutuyorum ve bu beni deli ediyor
Allah yardımcımız olsun canim en korkuncuda tüpün altını açık bırakmak

Son düzenleme:

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Ne hayvanın var cnm. Bu arada bende de unutkanlık var ama o kadar değil tabi benmki mesela bahçeseysem eve girerim bişey almaya. Bi iş görürüm onu yaparım. Yapana kadar alıcağım şeyi unuturum almadan çıkarım sonra geri gelir alırım
3 çocuk 10 inek 30 koyun 40 kuzu eşimde çalışıyor yalnız bakıyorum 3 numara 8 aylık halimi sen düşün.

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar iki aydır doğum yapmışım doğumdan sonra unutkan olmuşum en basitinden bebegimi emzirecem hangi gogusumu verdim hatırlamıyorum ilaç verice verdim mi vermedim mi unutuyorum benim gibi olan anneler var mi☹☹
Normal canım yorgunluktan uykusuzluktan unutman gayet normal emin ol ilk dönemler genelde herkeste olabiliyor elimdeki telefonu aradığımı biliyorum 🤭😅😅

3 çocuk 10 inek 30 koyun 40 kuzu eşimde çalışıyor yalnız bakıyorum 3 numara 8 aylık halimi sen düşün.
Oyyy anammm Allah yardımcın olsun inşaAllah bacım ben tek çocukla baş edemiyorum 🤕🧐🧐

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım yorgunluktan uykusuzluktan unutman gayet normal emin ol ilk dönemler genelde herkeste olabiliyor elimdeki telefonu aradığımı biliyorum 🤭😅😅

Oyyy anammm Allah yardımcın olsun inşaAllah bacım ben tek çocukla baş edemiyorum 🤕🧐🧐
Canım sabah 5 te başlayıp gece 1 e kadar maraton koşuyorum RESMEN

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar