Üstüne görme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde merwecelenk tarafından oluşturulan Üstüne görme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 832 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Üstüne görme
Konbuyu başlatan merwecelenk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan merwecelenk

merwecelenk

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar arkadaşlar eşimle 4 5 gün önce korunmasız birlikte olduk. Olmadan önce 2 aydır regl olmadım geciktirici kullandığımdan ötürü. Fakat birlikte olduktan sonra 4 gün Pembe ve kahverengi lekelenmelerim var 1 gündür böyle. Belim ve kasiklarim ağrıyor üstüne görme mi regl başlangıcı mi anlayamıyorum. Bir fikri olan var mı?

M

Melikkee

Guest
Merhabalar arkadaşlar eşimle 4 5 gün önce korunmasız birlikte olduk. Olmadan önce 2 aydır regl olmadım geciktirici kullandığımdan ötürü. Fakat birlikte olduktan sonra 4 gün Pembe ve kahverengi lekelenmelerim var 1 gündür böyle. Belim ve kasiklarim ağrıyor üstüne görme mi regl başlangıcı mi anlayamıyorum. Bir fikri olan var mı?
Merhaba, 4,5 gun icerisinde hamilelik belirtileri oluşmaz.
Regl den dolayı bu ağrıyı yaşıyor olabilirsiniz

Yamlike

Kayıtlı Üye
rank
Esinizle 4 5 gun once birlikte olduysaniz bu kadar kisa sure icerisinde hamilelik belirtisi goremezsiniz muhtelemen regl olacaginiz dan dolayı agri yasiyorsunuz

merwecelenk

Kayıtlı Üye
rank
Öyle bir ihtimal tabikide olabilir ama kısa süre oldugu için suan ki adettir bence
Olabilir 2 aydır evliyim balayinda geciktirici içtim o gün bu gündür regl olmuyorum 24unde 2 Ay olacak. Böyle Pembe ve kahve rengi lekeler gelince dedim olabilir mi acaba ama kanama yok sadece leke ve akıntı. Belki de istiyorum diye kuruyorumdur😊

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Olabilir 2 aydır evliyim balayinda geciktirici içtim o gün bu gündür regl olmuyorum 24unde 2 Ay olacak. Böyle Pembe ve kahve rengi lekeler gelince dedim olabilir mi acaba ama kanama yok sadece leke ve akıntı. Belki de istiyorum diye kuruyorumdur😊
Ablamda geciktirici içti iki ay oldu gecen ayda lekelenme yaşadı bu ayda lekelenme oldu 13 yıldır çocuğu olmuyor çok heyecanlandik test yaptı ama negatif çıktı hapın etkiside olabilir yinede doktora bı danış hormonal de olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar