Üstünü açıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Üstünü açıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,358 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Üstünü açıyor
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Canlar selamlar kızım yazdan çıkamadı herhalde 😂 kesinlikle üstünü örtmeme izin vermiyor ben kapatıyorum o açıyor hatta açmaya çabalarken uykusu da kaçıyor malum artık soğuklar da başladı doğalgazı bile açmak zorunda kaldık çok terliyor uyurken bari üstü açık uyursa üşütmesin diye ama faydasız bu sabah burun akıntısı başlamış 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ lafın kısası üstünü açmamasını nasıl sağlarım var mı bir çaresi ya da kalın mı giydirsem bilemedim terliyor da ama kalın giydirmek de çare olur mu
En iyisi uyku tulumu

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ben beşiğin üstünü kalın bir bahttaniye veya yorgan geriyorum aynı çadır gibi üstünü acsada üsümüyor
Durmuyor onuda denedim sıkılıyor hemen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Uyku tulumu en iyi çözüm canım
Evet ya mecbur güzel bir tulum şart oldu hiç uyuyamıyor kapatayım diye azıcık sıkarsam ağlıyor uykusu kaçıyor

Vallahi canım benim oğlum da öyle kesinlikle üstünü örtmüyor bütün gecem yatağın ve oğlumun üstünü örtme arasında gidip geliyorum mekik dokuyorum resmen ben en son uyku tulumu alacağım öyle rahat edeceğim çünkü soğuk bu sefer üşüyüp hasta oluyorlar
Kızım galiba hastalandı bile kafasını sürekli göğsüme dayıyor görümcem başı ağrıyor muhtemelen dedi 😔

Benim oğlum da öyle canım gece kaç kere örtüyorum kimbilir 🙄uyku tulumu var ama sevmiyor giydirince çığlık atiyo çıkar diyo napim bilmiyorum havalarda çok soğuk ya doğal gazı da daha acmamislar elektrikli soba takıyorum öncesinde ısıtıyorum odayı
Ay evet bir de bu var kızım her şeyi ilk seferinde kabul eden bir bebek değil diş kaşıyıcısı bile şu an 4 dişi var kaşındığı ilk zaman almadı yeni yeni alıyor ağzına bakalım inşaAllah tulumu kullanabiliriz

Kalım giydirmek asla çare olmaz ben denedim olmadı en som gittik tulum aldık sıcak tutacak olanından hepsi sıcak da tutmuyor dışı naylon gibi içi pamuklu olanlar bebeği üşütmüyor ben kayraya onu giydiryoeum ve üstünü örtmene gerek de kalmıyor sabaha kadar onunla uyur kayra da asla üstünü kaptamaz hatta kapatınca ağlar bağırır hep 😂😂biz çözümü aylar önce tulum almakla bulduk tavsiye ederim

Ve asla üşür mü diye korkma ben kayranın sabah uyanınca ensesini kontrol etmiştim sıcacıktı sanki yprgan altında yatıyor gibi şimdi ikinci bebeğime de alacağım bir tane 🤭🤭
Nasıl bir tulum foto atabilir misin ya eşime dedim kışın dışarda da giyilen mi diyor açıkçası benim de pek bilgim yok 🫣

Canım uyku tulumu aldım ben ilk zamanlarda n beri onu giydiriyorum ebebekten alabilirsin havalr da dengesiz baya geçmiş olsun
Çok teşekkür ederim 💜

Kuzum 2 veya 2.5 tog olan uyku tulumu al sıcacık yatar kuzu
2,5 en kalın olan mı 🤭 ay hiçbir şey bilmiyorum yaz ne rahatmış bebekler açısından

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Evet ya mecbur güzel bir tulum şart oldu hiç uyuyamıyor kapatayım diye azıcık sıkarsam ağlıyor uykusu kaçıyor

Kızım galiba hastalandı bile kafasını sürekli göğsüme dayıyor görümcem başı ağrıyor muhtemelen dedi 😔

Ay evet bir de bu var kızım her şeyi ilk seferinde kabul eden bir bebek değil diş kaşıyıcısı bile şu an 4 dişi var kaşındığı ilk zaman almadı yeni yeni alıyor ağzına bakalım inşaAllah tulumu kullanabiliriz

Nasıl bir tulum foto atabilir misin ya eşime dedim kışın dışarda da giyilen mi diyor açıkçası benim de pek bilgim yok 🫣

Çok teşekkür ederim 💜

2,5 en kalın olan mı 🤭 ay hiçbir şey bilmiyorum yaz ne rahatmış bebekler açısından
Bak kayra da ki bu canım lcw wakikiden almıştık aynı bu model dıiı bunun naylon içi pamuklu dışarı çıkrken giydiren de var ama ben uyku tulumu niyetime giydiriyoeum

Ekli dosyalar

• IMG_1848.jpg
    IMG_1848.jpg
    63.7 KB · Görüntüleme: 29

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Can iki tane mi almak lazım
Nasıl yani anlamadım canm

Çok teşekkür ederim 💜

Yok kuzum 2 ve 2.5 olan orta 3 tog olari dahi var evin normal sıcaklıkta ise 2 tığ olabilirsin ama soğuksa 2.5 veya 3 tog alabilirsin bende larene alcam da bakmaya daha fırsatım olmadı şuan giydiği var ama biraz küçük geliyor ve uyku tulumu alırken büyük al olurmu çünkü dar kalıp oluyor geneli 2 yaş çocuk için 5 6 yaş alan dahi var ona göre al alırken

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Bak kayra da ki bu canım lcw wakikiden almıştık aynı bu model dıiı bunun naylon içi pamuklu dışarı çıkrken giydiren de var ama ben uyku tulumu niyetime giydiriyoeum
Hay Allah razı olsun ya valla ne kadar dua etsem az bugün biraz araştırdım ama kafamq yatmadı lcw hiç aklıma gelmedi hemen bakıyorum

Nasıl yani anlamadım canm

Yok kuzum 2 ve 2.5 olan orta 3 tog olari dahi var evin normal sıcaklıkta ise 2 tığ olabilirsin ama soğuksa 2.5 veya 3 tog alabilirsin bende larene alcam da bakmaya daha fırsatım olmadı şuan giydiği var ama biraz küçük geliyor ve uyku tulumu alırken büyük al olurmu çünkü dar kalıp oluyor geneli 2 yaş çocuk için 5 6 yaş alan dahi var ona göre al alırken
Aa nasılll kızım 8 aylık şubatta 1 yaş olacak hangi beden almalıyım

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Yedek olsun diye mi sordun yoksa biri dışarı çıkarken diğeri uyku için olsun diye mi @Kayra'nın Annesi 👼🏼 iki türlü de kullanılabildiğini söyledi eğer bunu soruyorsan
Bence arkadaş tam anlayamadi Asena arkadaşımız ağırlığını söyledi yani ne kadar kalın olacağını arkadaş onu anlamadı bence birde ebebekten bakabilirsin cnm bende oğluma küçüktü aldım 5 yaş aldım hala giyiyor birde internet sitelerine bak orda daha ugun oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar