Sorum var Utanarak soruyorum ama kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan Utanarak soruyorum ama kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,359 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Utanarak soruyorum ama kizlar
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Tsk ederim cnm benim izleyeceğim kesin😊😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Haklısın tatlım bir sey demedi doktorum yani sagl balim

Anladım cnm bende de bi huy var prezervatif görmeye bile dayanamıyorum valla huylaniyorim hemen😁 en iyisi eşleri uzak tutmak sanirim😊😊

Malesef cnm 9 aylık evliyiz eşimin ilk evliliğin yanıma yatması yetiyor bu sira çalışmıyor du da şükür ise girdi bAzen yorgun düşüyor 😊😊😃

Öyle sorunlu birinden kurtuldugun için kına yakman lazım cnm parti az gelir resmen bu yasta seni hayattan güzel günlerden sogutmus sevmek sevilmek seviyeli bir şekilde sevdiğin biriyle birlikte olmak evlenmek güzel duygular tatlım bende ilk esimde buna benzer zor şeyler yaşadım ama insanların hepsi bir olmuyor tatlım ön yargılı olma bence fakat adımlarını öncelik olarak sen ve evlatlarin için atmalisin kimseye degmiyor hayatını bitirmeye Allah bundan sonra yardimcin olsun balim güçlü birisin çünkü annesin melegim❤❤

Azmis kudurmustan beter derler ya balim öylesi ınsanlara öyle deniyor iğrenç caniler güzel olan hiçbir şeyi hak etmezler

Insanlık dışı insanlar oluyor bazen hayatımızda Allah tan tez kurtuluyoruz
Eşleri ne kadar uzak tutsanda onlar uzak durmuyorlar 😂😂😂

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Iyi akşamlar kızlar nasilsiniz sizlere bir sorun olacak ya gebeyken ne kadar sürelerde ilişkiye girmek riskli değil cnm yani günlük ilişkiye girilince bebeğe zararı var mi erken dogum falan yapar mi kaç aydan sonra birlikte olmamamız lazım annisler😯😯😕

Çoğul gebeliklerde son 2 ay tek gebeliklerde son 1 ay yasak diye biliyorum ben kanama vs olmadığı sürece sıkıntı yok

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Bu nasıl bir anlayissizliktir ya. Bu karşılıklı birşey, canını yandığını bile bile, ne hissettiğini sormadan bilmeden kendi istekleri doğrultusunda davranan insanlar iğreniyorum. İyi ki hayatından çıkarmışsın. Rahatına bak, ama kapılarını da asla kapatma. Öyle biri gelir ki hayatına bu nasil bir anlayıştr dersin :)kalbine göre hayırlısı nasip olsun senin için. Dilerim iyi insanlarla karsilasirsin
Bende aynı dusuncedeyim sizle bildiğin dusuncesizlik .. tabi biseyler yaşanmalı ama karşılıklı olmalı böyle işkence gibi bişey...

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Ah keşke benim kocamda böyle olsa 😅😅😀😀 hadi kocam hadi kocam ben yalvarıyorum benim adama 🥲
Hiç oyle deme cnm valla insan bunaliyor belli bir süre sonra😂😂😂😂

Ayy ben kurtuldum diye seviniyorum hiç sevmiyorum ya ciddi anlamda sevmiyorum soğudum🙄😃😃
Sevdiğin birini bulunca soğuma falan geçiyor cnm

Hergün hergün sıkıştırıp seni sürekli isterse insan tabiki soğur 😀 ama benim adam hafta 1 kere oda aklına gelirse varya 🥲 bu yüzden adamı boşamayı bile düşünüyorum daraldım çünkü
Ayy öyle olsa bende şüphe duyardım niye istemiyor diye

Eşleri ne kadar uzak tutsanda onlar uzak durmuyorlar 😂😂😂
Aynen ya ne yapıp edip kandırıyor valla bir şekilde 😂😂😂

Çoğul gebeliklerde son 2 ay tek gebeliklerde son 1 ay yasak diye biliyorum ben kanama vs olmadığı sürece sıkıntı yok
Şükür öyle durumlar olmadı ınş olmaz da cnm

Seçilllllll

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım tehlike kanama yoksa bişi olmaz. Oglumdayken günlük yaptık doğuma kadar bı doğum yapacağım gün yapmadım illah etmiştim ya kaçacak delik arıyordum🙄🙈
Günlük nasıl yapıyorsunuz ya pes😅😅 bana hamilelik de çok yorgunluk bitkinlik cöktü aklıma bile gelmiyordu😂

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Günlük nasıl yapıyorsunuz ya pes😅😅 bana hamilelik de çok yorgunluk bitkinlik cöktü aklıma bile gelmiyordu😂
Kız ben değil bende bişi yoktu eşim eşim durmuyordu. Kaçacak delik arıyordum bende yoruluyordum doğum yapacağım gün yapmadık sadece gece sancı gelince nasıl yapacak sabah ta doğurdum zaten 😃

Hiç oyle deme cnm valla insan bunaliyor belli bir süre sonra😂😂😂😂

Sevdiğin birini bulunca soğuma falan geçiyor cnm

Ayy öyle olsa bende şüphe duyardım niye istemiyor diye

Aynen ya ne yapıp edip kandırıyor valla bir şekilde 😂😂😂

Şükür öyle durumlar olmadı ınş olmaz da cnm
Bakalım inşallah ama benim artık zor. Arada geliyor böyle aklıma amaannn diyorum eşimle boşandım ayrıca ben geçen gelmiş yanaşıyor bana yok artık söz konusu olamaz dedim imam nikahı duruyor dedi boşa beni dedim yok boşamıyor. Herşey o kadar hızlı ilerledi ki neyseki kafam rahat. Uzun süre bana yaklaşmayınca birden yaklaşınca bir ürperdi tüylerim sonra hemen kendimi topladım. İstemiyorum ben 😃😃😃

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Benimde aklıma gelmiyor da cnm eşimin de aklından çıkmıyor sanirim 😂😂

Kız ben değil bende bişi yoktu eşim eşim durmuyordu. Kaçacak delik arıyordum bende yoruluyordum doğum yapacağım gün yapmadık sadece gece sancı gelince nasıl yapacak sabah ta doğurdum zaten 😃

Bakalım inşallah ama benim artık zor. Arada geliyor böyle aklıma amaannn diyorum eşimle boşandım ayrıca ben geçen gelmiş yanaşıyor bana yok artık söz konusu olamaz dedim imam nikahı duruyor dedi boşa beni dedim yok boşamıyor. Herşey o kadar hızlı ilerledi ki neyseki kafam rahat. Uzun süre bana yaklaşmayınca birden yaklaşınca bir ürperdi tüylerim sonra hemen kendimi topladım. İstemiyorum ben 😃😃😃
😂😂😂😂 koyma yanına valla cnm fırsatçılık yapmasın cnm

Nagehan

Kayıtlı Üye
rank
Çok ciddiyim nefret ediyordum erkeklerden hepsinin yaratık olduğunu falan düşünüyordum. Benim birde çok dar afedersin hala öyle çok pis yanıyordu canım ağlıyordum hep bu salakta hoşlandığımi sanıyordu o 40 gün varya nasıl rahat ettim nasıl anlatamam size hele boşandıktan sonra yani evden kovdum ben bunu parti yaptım yatakta meyve TV tek başıma geçirdim gece sabaha kadar uyumadım çok güzeldi çok şükür 🤲 kurtuldum ben erkeklerden nefret ediyorum buda aynıydı neyse bundan sonra istemiyorum kimseyi hayatımda daha 24 yaşındayım ve ben kimse ile birşey yaşamak istemiyorum hayatıma kimse gelmesin benimle konuşmasiblar istiyorum o derece sogdum yani nasıl desem hissetmiyorum bişi anladınız siz sanırım
Anladim çok haklısınız siz suan hamilemisiniz

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Iyi akşamlar kızlar nasilsiniz sizlere bir sorun olacak ya gebeyken ne kadar sürelerde ilişkiye girmek riskli değil cnm yani günlük ilişkiye girilince bebeğe zararı var mi erken dogum falan yapar mi kaç aydan sonra birlikte olmamamız lazım annisler😯😯😕
Riskli Bi durum yoksa sıkıntı olmaz canim 😘

Tüm sayfalar yüklendi.