Sorum var Utanarak soruyorum ama kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 🔥ATEŞİM🔥 tarafından oluşturulan Utanarak soruyorum ama kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,404 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Utanarak soruyorum ama kizlar
Konbuyu başlatan 🔥ATEŞİM🔥
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🔥ATEŞİM🔥

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tsk ederim cnm benim izleyeceğim kesin😊😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Haklısın tatlım bir sey demedi doktorum yani sagl balim

Anladım cnm bende de bi huy var prezervatif görmeye bile dayanamıyorum valla huylaniyorim hemen😁 en iyisi eşleri uzak tutmak sanirim😊😊

Malesef cnm 9 aylık evliyiz eşimin ilk evliliğin yanıma yatması yetiyor bu sira çalışmıyor du da şükür ise girdi bAzen yorgun düşüyor 😊😊😃

Öyle sorunlu birinden kurtuldugun için kına yakman lazım cnm parti az gelir resmen bu yasta seni hayattan güzel günlerden sogutmus sevmek sevilmek seviyeli bir şekilde sevdiğin biriyle birlikte olmak evlenmek güzel duygular tatlım bende ilk esimde buna benzer zor şeyler yaşadım ama insanların hepsi bir olmuyor tatlım ön yargılı olma bence fakat adımlarını öncelik olarak sen ve evlatlarin için atmalisin kimseye degmiyor hayatını bitirmeye Allah bundan sonra yardimcin olsun balim güçlü birisin çünkü annesin melegim❤❤

Azmis kudurmustan beter derler ya balim öylesi ınsanlara öyle deniyor iğrenç caniler güzel olan hiçbir şeyi hak etmezler

Insanlık dışı insanlar oluyor bazen hayatımızda Allah tan tez kurtuluyoruz
Rica ederim kuzum

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Bebeginiz babasiz mi dogacak yani cok uzuldum suan Allah yardimciniz olsun bu ara da Benim de ortalama 15 günüm var daha once kolestaz dan bebeğimi kaybettiğim için en geç 37. Haftada dogum olacak yani en geç 27 haziran
Geçmiş olsun tatlım babasız doğmasına da gelirsek öyle bir baba olacağına hiç olmasın daha hayırlı bence diye dusunuyorum benim dusuncem cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar