Uyku düzeni

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Alyaa🌷🌷 tarafından oluşturulan Uyku düzeni başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 880 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Uyku düzeni
Konbuyu başlatan Alyaa🌷🌷
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah kardeşine canım 🥰 benimki gece çok uyaniyo karni tok yatmasina rağmen çok uyaniyo ya🥲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Üvey kardeşinmi oluyo canım

Çok şükür canım 🤲❤️

Kız bende karnıni doyurup altını da değiştirip uyutuyorum ona rağmen gece çok uyaniyo ya 🥲 bide senin oğlun gibi üç dört tane birden çıkarıyor bu diş dönemini bitirseydik hayırlısıyla 🤲
Aynı annedeniz ama babalarımız farklı sadece

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah kardeşine canım 🥰 benimki gece çok uyaniyo karni tok yatmasina rağmen çok uyaniyo ya🥲

Üvey kardeşinmi oluyo canım

Çok şükür canım 🤲❤️

Kız bende karnıni doyurup altını da değiştirip uyutuyorum ona rağmen gece çok uyaniyo ya 🥲 bide senin oğlun gibi üç dört tane birden çıkarıyor bu diş dönemini bitirseydik hayırlısıyla 🤲
Yaza kadar insallah atlatoriz yazin daha zor oluyor diyorlar gprumcem diyor ben hic anlamadim oglumun dis ciakrttigini hic huysuzlanmadi diyor ama her cocuk bir olmuyor tabi ben benim oglanin fenaligini kendime bagliyorum bebekken bende cok fenaymisim 😂

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Yaza kadar insallah atlatoriz yazin daha zor oluyor diyorlar gprumcem diyor ben hic anlamadim oglumun dis ciakrttigini hic huysuzlanmadi diyor ama her cocuk bir olmuyor tabi ben benim oglanin fenaligini kendime bagliyorum bebekken bende cok fenaymisim 😂
İnşallah daha kolay olur canım her bebekte de aynı olmuyoki diş dönemi 🥺

Aynı annedeniz ama babalarımız farklı sadece
Anladım canım 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.