Sorum var Uyku eğitimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Uyku eğitimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 853 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyku eğitimi
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Kızlar bebeğim 4 buçuk aylık ve maalesef ayakta sallanarak uyuyor onu bile çok zorla uykuya dalıyor hemen uyanıyor falan çok bunaldım yoruldum artık bir de bu aralar bir huy geliştirdi yastığa alıp sallamaya ne zaman başlasam buna gece de dahil kıyameti koparıyor napmaya çalışıyor anlamıyorum gerçekten ben sallanarak uyumayı nasıl unutturacağım bebeğime kendi kendine nasıl uyur nasıl uyuyayım siz 4 5 aylık bebeğinizi nasıl uyuyuyorsunuz bir de niye bu uykuyla savaş veriyor çok uykusu olmasına rağmen valla yırtıcam kendimi

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Allah yardım etsin canım zor ya alıştı mı öyle de kalıyor inşallah düzelir benimki emerek hep uyurdu her zaman öyleydi gazı vs birşeyi varken çok ağlardı bir kaç kere ağladı salladılar ellerinde alıştı gibi geri de hep emerken emdi sürekli emiyordu 5 dk emince uyuyordu Allah yardım etsin sana da zor

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar bebeğim 4 buçuk aylık ve maalesef ayakta sallanarak uyuyor onu bile çok zorla uykuya dalıyor hemen uyanıyor falan çok bunaldım yoruldum artık bir de bu aralar bir huy geliştirdi yastığa alıp sallamaya ne zaman başlasam buna gece de dahil kıyameti koparıyor napmaya çalışıyor anlamıyorum gerçekten ben sallanarak uyumayı nasıl unutturacağım bebeğime kendi kendine nasıl uyur nasıl uyuyayım siz 4 5 aylık bebeğinizi nasıl uyuyuyorsunuz bir de niye bu uykuyla savaş veriyor çok uykusu olmasına rağmen valla yırtıcam kendimi
ALLAH yardimcin olsun kenarda bende bekleyim ayni sorun bizimde var😔

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Allah yardimcin olsun canim benimkide 6 aylig olana kadar ayakda zar zor uyuyrdu simdi 8 aylik gunduzleri biraz saladikdan sonra uykuya daliyor geceleri kendi kendine uyuyor insallah sendede kecer zor zamanllar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sallamayı bırakman lazım yanına yat onun senimle temas etsin sırtı ufala yada karnını nasıl rahat ediyor ise mesela kayra yan yatıp yada yüx üstü yatıp sırtını yada popoşinr vurduruyor genellikle emer emdikten sonra bırskıp arkasını döner benfe sırtını yada popoşnr vururum 2 3 dakika kadar sağa sola dçnüp en son uyur. Sende ilk olarak sallamayı bırak yatır yanına bu süreçte bsya ağlayacak ama ped etme sırtını ufala baktın ağlıyor kucağına sl sev oyna sonra tekrar yatır. En son senin sallamayacağını minik idrak edip uykuya yenik düşecek zaten ama bu olay saatler alabilir hiç ped etme. Bak Kayra mesela kafadını yastığa koyup ışıl kapandığı sn uyku geldiğini anlıyor hatta bu aralar şu 2 3 haftadır. Kucağımda uykusu gelince kendi kucağıma yerleşiyor uyku pozisyonu alıyor ben sadece emziriğ yerine bırakıyorum. Dene bunu ama pes etme dsbır göster sallamayı bıraktırmak cidden kolay değil brn ve annem o yüzden doğduğundan beri bir kere bile kayrayı sallamadık ağlamaktan helsk olsa bile hep yattığı yerdr uyuttum uada kucağımda enzirip bırakıp uyumasını bekledm. Allah yardımcın olsun canım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
6. Aydan sonra uyku eğitime başla canım kızım 18 aylık hala tek başına çok zor uyuyor beni istiyor. Daha küçükken alıştırmak lazım ince ayakta sallanmayi biraktirman lazım

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Sallamayı bırakman lazım yanına yat onun senimle temas etsin sırtı ufala yada karnını nasıl rahat ediyor ise mesela kayra yan yatıp yada yüx üstü yatıp sırtını yada popoşinr vurduruyor genellikle emer emdikten sonra bırskıp arkasını döner benfe sırtını yada popoşnr vururum 2 3 dakika kadar sağa sola dçnüp en son uyur. Sende ilk olarak sallamayı bırak yatır yanına bu süreçte bsya ağlayacak ama ped etme sırtını ufala baktın ağlıyor kucağına sl sev oyna sonra tekrar yatır. En son senin sallamayacağını minik idrak edip uykuya yenik düşecek zaten ama bu olay saatler alabilir hiç ped etme. Bak Kayra mesela kafadını yastığa koyup ışıl kapandığı sn uyku geldiğini anlıyor hatta bu aralar şu 2 3 haftadır. Kucağımda uykusu gelince kendi kucağıma yerleşiyor uyku pozisyonu alıyor ben sadece emziriğ yerine bırakıyorum. Dene bunu ama pes etme dsbır göster sallamayı bıraktırmak cidden kolay değil brn ve annem o yüzden doğduğundan beri bir kere bile kayrayı sallamadık ağlamaktan helsk olsa bile hep yattığı yerdr uyuttum uada kucağımda enzirip bırakıp uyumasını bekledm. Allah yardımcın olsun canım
Aysem bende bu yonteme enkisa zamnada baslamam gerek

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar