Sorum var Uyku problemi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Uyku problemi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 915 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyku problemi
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
bi rutin olsun hep ayni saatte yatırmaya çalış çocuklar için en iyi saat aralığı 9. 9.30 arası çocuklar 9 aylik bebekler 3 saat uyanık kalabilir bu uyku süresi uzadıkça çocuklar daha iyi uyuyamaz cok yorgun olur yorgun olduğu için huzursuz olur huzursuzluktan da derin uykuya gecemez
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende ilk kızımda çok problem yaşadım tecrübesizlikten ne kadar geç yatarsa o kadar iyi uyur diyordum ama öyle olmuyor ikinci kızımda rutin oluşturdum 9 buçukta uyumuş olur şükür sıkıntısız uykularımız oluyor. şimdi 3yu büyütüyorum
Gerçekten katılıyorum ne kadar düzenli olursa okadar rahat oluyor bende alistirdim küçüklükten 9.30 da yatar gece uyanmalarida rahatsızlığına bağlı şuan dış dönemi 5 6 defa uyanır ama huzurlu olunca 2 defa uyanır sabah 8 de kalkar 10.30 da uyur 12 de uyanır 4 de uyur bı düzen olmayınca bı gün bile fark ediyo maalesef

Rabia00

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten katılıyorum ne kadar düzenli olursa okadar rahat oluyor bende alistirdim küçüklükten 9.30 da yatar gece uyanmalarida rahatsızlığına bağlı şuan dış dönemi 5 6 defa uyanır ama huzurlu olunca 2 defa uyanır sabah 8 de kalkar 10.30 da uyur 12 de uyanır 4 de uyur bı düzen olmayınca bı gün bile fark ediyo maalesef

kesinlikle gündüz de bir rutini olmalı ne zaman uykusu gelirse değil inanın çok fark ediyor eğer diş dönemi vs değilse

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ay bizim kayrada aynı böyle canım tam tarif ettiğim uyku rütini bizde de var tek fark bizde 3 te uyuyup 5 de uyanır akşam da 21:00 ile 22:00 arası uyur. Gerçekten aylardır aynı rütinle uyutuyorum diş ağrısı olsa bile asla rütini bozmadım sadece gece çok uyanırddı dişte ama şükür şuan o yönden de sıkıntı yok gece 2 gibi uyanıp tekrar emer sonra sabah 9 a kadar uyur

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Ay bizim kayrada aynı böyle canım tam tarif ettiğim uyku rütini bizde de var tek fark bizde 3 te uyuyup 5 de uyanır akşam da 21:00 ile 22:00 arası uyur. Gerçekten aylardır aynı rütinle uyutuyorum diş ağrısı olsa bile asla rütini bozmadım sadece gece çok uyanırddı dişte ama şükür şuan o yönden de sıkıntı yok gece 2 gibi uyanıp tekrar emer sonra sabah 9 a kadar uyur
Rutin gerçekten önemliymiş canım 2 yaşına kadar böyle devam eder diye düşünüyorum hem kendileri dinleniyo hem biz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Rutin gerçekten önemliymiş canım 2 yaşına kadar böyle devam eder diye düşünüyorum hem kendileri dinleniyo hem biz
Aynen öyle kuzum ben baştan beri hiç bozmadım allahtan hiç değişiklik yapmamışım diyorum . Ay inşallah canım rütin böyle giderse bence 2 yaşı geç 4 5 yaşına kadar da sürer bu rutin

Rabia00

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle kuzum ben baştan beri hiç bozmadım allahtan hiç değişiklik yapmamışım diyorum . Ay inşallah canım rütin böyle giderse bence 2 yaşı geç 4 5 yaşına kadar da sürer bu rutin
çocuklar kaçta yatmaya alışırsa öyle gidiyor 1e giden kızım var 9.30 da onun da uyku saati Hilal saatin geldi diyorum pijamalarını giyer dişlerini fırçalar doğru yatağına gider uyur sadece haftasonu yatma saati 10.30 oluyor hiç bozmadan devam edin çok rahat edersiniz ileri de direndikleri anlar olacak güzelce konuşup anlatınca dinliyorlar 🙂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
çocuklar kaçta yatmaya alışırsa öyle gidiyor 1e giden kızım var 9.30 da onun da uyku saati Hilal saatin geldi diyorum pijamalarını giyer dişlerini fırçalar doğru yatağına gider uyur sadece haftasonu yatma saati 10.30 oluyor hiç bozmadan devam edin çok rahat edersiniz ileri de direndikleri anlar olacak güzelce konuşup anlatınca dinliyorlar 🙂
Ya ne güzel insaallah kayra da öyle olur 🤲🏻.

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım uyumayan çocuk hem anneye zor hem kendine bana herkes dedi sürekli niye uyutuyosun diye çok şükür dinlemedim kimseyi dışarda bile olsam uyku saatinde eve geliyorum hemen uyusun diye bı kere gecikince ipin ucu kaciyo maalesef
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

inşallah canım ama direndikleri zamanlar olacak pes etmeyin kabulleniyorlar. Uykunun çocuklar için faydalarından bahsedince ilgisini çekecek masallarla desteklersen sorun olmuyor tabii bu dediğim 3 yaş sonrası için geçerli 🙂
İnşallah abla dediğin gibi olut

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar