Uykucu anne 😔

• Konbuyu başlatan D♡H♡L
  • Toplam 15 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde D♡H♡L tarafından oluşturulan Uykucu anne 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,097 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uykucu anne 😔
Konbuyu başlatan D♡H♡L
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çocuklarm benim herşeyim
D

D♡H♡L

Guest
Yaaa canım nolcak yani insanlık hali normaş ben ilk 3 ay hep uyuyakalıyordum ama eşim şehir dışındaydı bende annemlerde saolsun annem qeceleri ilqileniyordu ben uyuyordum zaten bebeqim mama yediqi içim sorun olmuyordu.. kocam qelincede arada o doyuruyor uyuyorum ben.. Hem kocan sana kızacaqına bebekle ilqilensin sende uyu ne olmuş sanki..
Oylemi ne guzel annenin ilgilenmesi ben emziriyorum ara sira ilgilenir babasi ama beni uyandiramassa çok kızar🥰

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 3 aylik kızım var bebeğimle birlikte uyuyorum aranızda benim gibi olan var mı acaba herzaman değil ama bazen şoyle oluyor geceleri bebeğim uyanıp ağlasa bile uyuyormuşum kocam kızarak uyandıryor beni ozellikle yapmîyorum ben bunu her halde çok derin uyuyorum ama boyle olmasî beni cok ûzûyor uyuya kaldığin zaman kizimdan ozur diliyorum 🤭
Özür dilicek bisey yok canim benim oglanda kolikdi gece gündüz aglardi sabaha karsi uyurdu bende sızar kalirdim uyandimi bazen duymazdim anne yani besikte yatiyirdu esim iki kere bana bağırarak beni uyandirmisti üçüncüye emziği kafasina firlatinca birdaha uyandirriken hayatim kalk cocuk uyandi demeye başladı hem gece gündüz cocukla ugras ev isi yemek temizlik bide pasa gönlü egle hemde bagirarak uyandirsinlar uykulari bölünüyor beylerin 🤣 simdi hamilelikten uyuyamıyorum geceleri sabaha karsi uyuyabiliyorum bazen oğlum uyaniyor gece esim kalkip bakiyo süt ısıtıp uyutuyo tekrar 🤣 emzik yok ama yatagin yaninda terlik var bu sefer 🤣🤣🤣

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 3 aylik kızım var bebeğimle birlikte uyuyorum aranızda benim gibi olan var mı acaba herzaman değil ama bazen şoyle oluyor geceleri bebeğim uyanıp ağlasa bile uyuyormuşum kocam kızarak uyandıryor beni ozellikle yapmîyorum ben bunu her halde çok derin uyuyorum ama boyle olmasî beni cok ûzûyor uyuya kaldığin zaman kizimdan ozur diliyorum 🤭
Ne olacak canım ben de uykuya çok düşkündüm ilk çocuğum doğduktan sonra beraber öğlene kadar uyurduk hatta şimdi öyle bir lüksüm yok ama uyuyorsa bebek karnı tok altı temizse yat sende yanına hatta benim yerimede uyu 😅😅

Bende ilk oglumda öyleydim hatta bi keresinde bebeyim aglamış ne eşim ne ben kalkmamışız aynı oda da olmamıza ragmen. Yan odada kaynım dayanamayıp daldı içeriye bebeyimin yüzüne üstündeki örtük düşmüş bide ayıldık kaynım donla bizde yatak kıyafeti . Çok kötü olmuşdu bana da sorumsuz dediler ama takma ola biliyor canımm🤗

Tüm sayfalar yüklendi.