Sorum var Uykusuzluk çözüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bergen tarafından oluşturulan Uykusuzluk çözüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,630 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uykusuzluk çözüm
Konbuyu başlatan Bergen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
6 ay 16 günlük oluyor kuzum
Gebeliğin
😂😂😂valla bgun yagmur yağdı surekli ama yıne de sıcak sıcak esiyordu cnm terden öldüm yemek yerken bile yorulup ter de kaliyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 7 ay zannediyordum cnm yanj doguma daha 3 ay var
Zaten 7. Aydasın kuzum 7. Aydan 16 gün almışsin bende tam 6 aylik gebeyim aramızda az var🤭

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Aynen cnm 5 sene oldu merkeze geleli kangal ilçesinde yaşıyordum ilk eşimden ayrılınca merkeze geldim cnm
Nasıl özledim oraları anlatamam ramazan bayramında ordaydım yaz gelmemişti 😂 dışarı bile çıkamadım soğuklardan en son şifayı bulup döndüydüm eve 🤦🏻‍♀️😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aynen az varmış cnm cinsiyeti ne dogumlarimiz yakın olur normal dogum mu olacak balim valla ben bu ay hesaplamalarindn kafam karışıyor yaa😊
Erkek kuzum ilki normal oldu bakalım bu nasil olucak son anda herşey değişebiliyor kesin bişey diyemiyorum

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl özledim oraları anlatamam ramazan bayramında ordaydım yaz gelmemişti 😂 dışarı bile çıkamadım soğuklardan en son şifayı bulup döndüydüm eve 🤦🏻‍♀️😂
Memleketimiz güzel de balim soğuğu çok kötü valla çarpıyor insanı şükür bünyemizde alıştı da fazla hasta olmuyoruz😊😊

Erkek kuzum ilki normal oldu bakalım bu nasil olucak son anda herşey değişebiliyor kesin bişey diyemiyorum
Allah bir avazda kurtarsın canm benim de kızım olacak Allah in izni ile tatlım ınş normal olur sonrası çok rahat oluyor çünkü tatlım hayırlısı olsun bütün anneler için melegim😊😊

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Memleketimiz güzel de balim soğuğu çok kötü valla çarpıyor insanı şükür bünyemizde alıştı da fazla hasta olmuyoruz😊😊

Allah bir avazda kurtarsın canm benim de kızım olacak Allah in izni ile tatlım ınş normal olur sonrası çok rahat oluyor çünkü tatlım hayırlısı olsun bütün anneler için melegim😊😊
Aynen oranın ayazı sıkıntılı ya bende 2 sene oldu ordan göçeli 🤦🏻‍♀️

Bergen

Kayıtlı Üye
rank
Cnn 28 haftalık olduk sersem gibi geziyorum evin içinde uyudugum uyandigim belirsiz oldu ya mide bulantısı bas dönmesi istahsizlikda başladı tatlım bunların hepsi gebelikten mi acep

Doğuma kadar bu şekilde mi olacak yani cnm yandım o zmn balim ya daha 28 haftaligiz
Bu alah benim de mide bulantısı ve ishal sürekli var geliyor ilaç kullanıyorum ishal için doktor verdi normal bunlar alisacaz biten e kadar az kaldı doğuracak gibi ben bugünlerde😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar